Pár ve Ferrari zemřel na Sardinii při nebezpečném předjíždění. Nehodu zachytila kamera

Předjíždět na plné čáře se nevyplácí. Ani když máte Ferrari. Přesně v takové situaci a v takovém voze uhořel švýcarský pár na italské Sardinii.

Nehodu natočil účastník silničního provozu. Na záznamu jej předjíždí přes plnou čáru několik supersportovních vozů, přičemž se zařazují do mezery mezi něj a bílý karavan. Jenže jedno z červených Ferrari se nezařazuje a předjíždí dál. V tu chvíli se však k předjíždění rozhodne i řidič tmavého Lamborghini. Oba vozy se ve vysoké rychlosti srazí a nabourají i obytný vůz. Ten se převrátí na střechu.

Pro starší švýcarský pár ve Ferrari byl nezodpovědný manévr fatální. Oba vylétli ze silnice a na místě uhořeli. Ostatní účastníci nehody vyvázli jen s lehčími zraněními, což je zejména pro posádku obytného vozu štěstí v neštěstí. Převrácení tak velkého vozu totiž často nekončí jen s modřinami.

Nejošklivější část nehody není na záznamu vidět. Hořící Ferrari je zakryto převráceným obytným vozem.

Policie identifikovala zesnulé jako švýcarské turisty Melissu (63) a Markuse Krautliho (67).

Policisté také uvedli, že všechny luxusní vozy na záznamu patří společnosti Sardinia Supercar Experience, jež se zaměřuje na pronájem supersportů pro turisty, kteří s nimi poznávají krásy ostrova.