Jak čerpat stravenky a cafeterii? Možností existuje nespočet

Snad žádný jiný zaměstnanecký benefit se netěší takové oblibě, jako stravenky a cafeterie. Stravenkový paušál využívají firmy, jejichž součástí není jídelna ani jiná kantýna, ale chtějí pracovníkům přispět na jídlo. Cafetrii ocení zaměstnanci ve svém volném čase a mohou se tak věnovat svým oblíbeným aktivitám.

Daňové zvýhodnění a nákupy za benefity

Pokud ve svém zaměstnání pobíráte stravenky, určitě víte o jejich daňovém zvýhodnění. Jsou osvobozeny od daně z příjmů a odvodu sociálního a zdravotního pojištění. Nákupy za benefity jsou snadné, pohodlné a díky široké akceptační síti uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Benefity můžete uplatnit při placení obědu v restauraci, nákupu potravin, ale třeba i v knihkupectvích, sportovních zařízeních či v lékárnách.

E-stravenky i cafeterie pro snadnější život i efektivní chod firmy

Rozhodne-li se společnost přejít na benefitní program, jeho poskytovatel se postará o snadnou implementaci a s ní i spojenou spolupráci s oddělením HR. E-stravenky si mohou pracovníci propojit se svou platební kartou a jejich čerpání mít pod kontrolou v mobilní aplikaci. Akceptační síť e-stravenek a cafeterie je rovněž možné najít v aplikaci, případně dohledat na internetu.

Cafeterie život usnadní i osladí

Jakmile si zaměstnanci na využívání benefitů navyknou, zjistí, že jejich život je mnohem snazší a v mnoha případech i sladší. To samozřejmě záleží na tom, k nákupu jakých věcí benefitní body využívají. Koupit si za ně lze totiž téměř cokoliv.

Jak jste na tom vy a cafeterie? Čerpáte v práci benefitní body nebo je součástí vaše společnosti i kantýna, kde vám výborně vaří? V případě, že vám zaměstnavatel poskytuje benefity, zjistěte si o nich maximum a využívejte je zcela podle svého k nákupu věcí, potravin a nápojů, které máte nejraději.