Jak nosit sako v casual stylu? Objevte styl s TATUUM

Sako je jeden z těch oděvních kusů, které byly po léta převážně spojovány s formálními nebo obchodními příležitostmi. Ale móda se neustále mění a dámské sako se vyvíjí spolu s ní. Moderní žena umí nosit sako v casual stylu a značka TATUUM nám dodává mnoho inspirujících nápadů. Vždyť móda je především zábava a odvaha experimentovat. Proto stojí za to nechat se inspirovat novými trendy.

Sako a džíny – klasická kombinace

Myslíte-li na casual outfit se sakem, džíny jsou první volbou. Vyberte model v klasickém odstínu námořnické modře z kolekce TATUUM a poté k němu přidejte světlé džíny typu mom jeans nebo skinny. Bílé tričko pod ním a tenisky doplní vzhled. Toto spojení se hodí na jakoukoli příležitost. Přidejte jen oblíbenou kabelku a je to!

Sportovní akcent se sakem

Kdo řekl, že sako nemůže jít ruku v ruce se sportovními prvky? Vyberte model dámského saka ve světlé barvě od TATUUM a zkombinujte ho s volným T-shirtem a sportovními legíny. Sportovní obuv a batoh přidají stylizaci mladistvý charakter. Je to ideální vzhled na víkendový výlet do města. Nezapomeňte na doplňky ve formě náramků nebo hodinek.

Šaty a sako – nejen na oficiální příležitosti

I nejjednodušší šaty mohou získat charakter díky dobře zvolenému saku. Kombinujte je s jednobarevnými mini nebo midi šaty z kolekce TATUUM. Přidejte sandály na podpatku nebo kotníkové boty a váš vzhled bude připraven na večerní výjezd s přáteli. Můžete také přidat odpovídající náušnice nebo náhrdelník pro úplnou harmonii. Šaty ve spojení se sakem získávají zcela nový rozměr.

Dámské sako
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Sako jako kabát

V chladnější dny může sako sloužit jako lehký kabát. Vyberte delší model z TATUUM, nositelný přes volnou halenku a chinos kalhoty. Pro přidání trochu boho vibrace přidejte velké náušnice a vyberte kabelku s třásněmi. Boty na klínu doplní celkový vzhled.

Monochromatický set se sakem

Monochromatický styl je hitem posledních sezón. Vyberte sako v odstínu béžové nebo šedé a zkombinujte ho s prvky v podobných barvách – kalhoty, halenku, dokonce i boty. Styling v jedné barvě přidává postavě štíhlost a vypadá nesmírně elegantně. Nezapomeňte přidat akcent ve formě zajímavého pásku nebo šperků. To všechno způsobí, že styling nabere hloubku.

Sako a šortky – nejen na léto

Kombinace saka se šortkami je vynikající nápad na teplé dny. Ale co s chladnější dobou? Vyberte šortky z hustšího materiálu z kolekce TATUUM a k nim delší sako. Ve spojení s punčochami a kotníkovými botami vytvoříte stylizaci ideální na chladnější podzim. Pokud k tomu přidáte zajímavý šátek, získáte teplý a stylový set.

Dámské sako je nesmírně univerzální kus oděvu, který lze stylizovat mnoha různými způsoby. V nabídce TATUUM najdete mnoho modelů, které se skvěle hodí do casual trendů. Nebojte se experimentovat a vytvářejte své unikátní kombinace! Móda je přece umění vyjádření sebe sama. Díky TATUUM se každá žena může cítit sebejistě a stylově.