Jděte s dobou a podepisujte dokumenty elektronicky

Podepisujete hodně dokumentů a přesto je předáváte svým obchodním partnerům převážně v elektronické formě? Pak jistě víte, že jde o nepříjemnou rutinu, ke které je potřeba minimálně pět kroků, papíry, tiskárna, skener a další nezbytnosti. Víme, jak tento proces zkrátit na dva jednoduché úkony, aniž byste museli tisknout a skenovat a k tomu ještě ušetříte spoustu peněz.

Řešením je efektivní aplikace Signosoft, kterou si můžete vyzkoušet zdarma na https://www.signosoft.cz/. Oproti klasickému ručnímu podepisování dokumentů má řadu výhod. Jednak se zbavíte zdlouhavého a neekologického procesu, který zahrnuje příjem dokumentu, jeho tisk, poté ruční podpis, po němž nastává problematická fáze skenování, případně focení, přičemž fotografie je často neakceptovatelným formátem, obzvláště pokud jde o důležité dokumenty. Elektronický dokument je potřeba ještě odeslat a samozřejmě také uložit. Oproti tomu je elektronický podpis od Signosoftu brnkačka.

Jak na to?

Jakmile máte připravený dokument k podpisu, v aplikaci jej snadno podepíšete buďto digitálně nebo biometricky. Elektronický podpis má stejnou váhu jako tradiční, takže není důvod k obavám. Vše probíhá přímo v aplikaci, odkud můžete dokumenty odesílat e-mailem. Skvělou zprávou je, že se dokumenty v aplikaci automaticky ukládají a vy k nim máte kdykoliv přístup.

Jak je to s bezpečím a kompatibilitou?

Elektronické podpisy Signosoftu jsou naprosto bezpečné a právně závazné s certifikáty v souladu se směrnicemi GDPR a eIDAS. Unikátní řešení využívá řada velkých firem, ale i menších podnikatelů. Zárukou kvality je také fakt, že je Signosoft stoprocentní českou firmou s bohatými zkušenostmi a recenzemi například od Alzy nebo O2.

Aplikaci můžete vyzkoušet zdarma, přičemž je k dispozici pět podpisů. V přípravě je ale verze, která bude zdarma natrvalo. Aplikace je kompatibilní se všemi běžnými operačními systémy pro počítače i mobily. Více informací získáte na adrese https://www.signosoft.cz/.