Miniremont kuchyně – osvěžení interiéru nebylo nikdy tak snadné!

Duben je vhodný čas na osvěžení interiéru, proto byste měli přemýšlet o změnách nejen ve skříních, ale i v celém domě. To samozřejmě neznamená, že musíte provést rozsáhlou rekonstrukci, k dosažení elektrizujícího efektu stačí malá změna. Osvěžení interiéru nikdy nebylo tak snadné jako pomocí samolepek na zeď a lednici.

Jakou nálepku na lednici byste si měli vybrat?

Samolepky na lednici jsou v dekoraci interiérů relativně novou věcí. Proč stojí za to zvážit jejich koupi? Za prvé – estetické výhody. Po několika letech používání nemusí chladničky vypadat tak dobře jako na začátku. Mnoho lidí má na ledničkách velkou sbírku magnetů, ale když je odejmete, může se vám před očima objevit poškrábaná vnější vrstva. A právě zde se hodí samolepky na lednici.

Nálepky na lednici dostupné v nabídce obchodu WallMuralia jsou odolné proti mechanickému poškození, jako je otěr tisku, poškrábání nebo vlhkost. Lze je snadno nalepit a odloupnout, aniž by došlo k poškození chladničky, a co je nejdůležitější – díky téměř neomezenému výběru vzorů a barev se hodí do jakéhokoli stylu kuchyně. Samolepky jsou k dispozici ve dvou standardních velikostech: 60 cm x 180 cm a 70 cm x 190 cm.

Jaké vzory a barvy budou v kuchyni v módě na jaře?

V této sezóně rozhodně zvolte zemské tóny. Olivově zelená, tmavě modrá, vínová, teplá kaštanově hnědá, pískově béžová a dokonce tmavě šedá. Tyto barvy uklidňují, obnovují rovnováhu a vnitřní harmonii. To je právě to, co potřebujeme, když vnější okolosti nepodpodporují stabilitu. Kromě barev odkazujících na přírodu budou v módě kontrasty jako tmavě šedá a intenzivní med, které budou na stříbrných ledničkách skvěle vypadat.

Máte-li rádi mořskou atmosféru, vyberte si kombinaci šedé a tyrkysové, která vaší kuchyni dodá elegantní kontrast. Vyberte si další tyrkysové doplňky, které prolomí všudypřítomnou bělost. Skandinávský styl, který je dominantním stylem kuchyňského uspořádání, nevyžaduje, aby veškeré dekorace a kuchyňské nářadí bylo udržováno v odstínech bílé. Naopak! Barevné doplňky (udržované ve stejných barevných tónech, např. tyrkysová, oranžová, zelená) zesílí intenzitu stylu a interiér bude působit mnohem útulněji.

Designy, které v této sezóně stojí za to představit, jsou především rostlinné motivy, jako jsou listy a květiny. Trend městské džungle, který využívá nejen živé zelené rostliny, ale také doplňky s botanickými motivy, je stále silněji zastoupen také v bytových interiérech. Květiny vnášejí do prostoru jemnou romantickou atmosféru, proto je vhodné je představit i v kuchyni! Jemná, pastelová poupata v kombinaci s bílou vytvoří ženský, originální design interiéru.

Inspirujte se na jaře a přidejte do své kuchyně samolepky na lednici.