Na dotek od ráje. Vyzkoušejte erotickou masáž

Erotická masáž je vzrušujícím zážitkem, zpestřením milostných hrátek, ale ještě mnohem víc. Proč se vyplatí ji vyzkoušet?

Jaké výhody má erotická masáž

Tento druh masáže je v mnoha ohledech specifický. Vychází z masáže tradiční a využívá její techniky. Podobně jako ona má terapeutický účinek, blahodárně působí na tělo i mysl. Jde o proceduru, při které se dokonale uvolníte.

Proto jsou součástí masáže nejen vlastní doteky, ale důležité je prostředí jako celek. Měli byste být dokonale zklidnění, proto je vhodné přítmí či jemné světlo, případně lze atmosféru doladit relaxační hudbou. Svou významnou roli hrají i vůně.

Erotické masáže zároveň pomáhájí odbourávat určité bloky, učí nás pracovat se svým tělem a uchopit a prožít vlastní sexualitu. Proto bývá tento způsob využíván i u osob handicapovaných či jiným způsobem znevýhodněných při navazování intimních vztahů.

Vyzkoušet si ji samozřejmě můžete i doma s partnerem. Ačkoli při erotické masáži dochází i ke stimulaci erotogenních zón, cílem nemusí být v tomto případě vyvrcholení. Důležitý je intezivní pocit vzájemného propojení. Masírující se musí soustředit, aby dokázal vnímat, které doteky jsou jeho protějšku příjemné.

Podlehněte kouzlu profesionálních masérek

V takovém případě samozřejmě není úplně nutné být školený masér. Stačí mít chuť k experimentům a nechat se vést vlastním instinktem. Rovněž je jen na vašem uvážení, jaké pomůcky si vezmete k ruce. Profesionální prostředí masážního salónu snadno nahradí běžné rekvizity, které najdete u sebe doma.

Ačkoli mohou někteří před návštěvou erotického salónu pociťovat dokonce vyložený stud, rozhodně není nic takového na místě. Zážitek v podobě profesionálně vedené erotické masáže patří k jedinečným prožitkům, jichž byste se neměli zříkat. Čekají na vás usměvavé, atraktivní dívky připravené splnit téměř každé vaše nejtajnější přání. Vyzkoušet tak navíc můžete i masáž párovou.

Pochopitelně nejvíce je erotickým masážím zaslíbena Praha. Hledáte-li tak diskrétní salón v hlavním městě, vyzkoušejte erotické masáže Praha.