Optický efekt plnějšího dekoltu: Svatební šaty pro ženy s menším poprsím

Máte menší poprsí a necítíte se komfortně? Ráda byste na své svatbě vypadala více žensky? Přinášíme vám několik triků, jak vybrat svatební šaty, díky kterým vytvoříte optický efekt plnějšího dekoltu.

Zvolte správné spodní prádlo

Nejlépe vám s optickým zvětšením prsou pomohou push-up podprsenky. Raději než bílou pod bílé svatební šaty ale zvolte tělovou podprsenku.

Pohlídejte si i ramínka, která by neměla nikde vykukovat. Raději proto volte podprsenku bez ramínek. To samé platí i u zapínání. Pokud mají vaše šaty hluboký výstřih na zádech, nikdy by v něm neměla být vidět podprsenka! Poohlédněte se proto po nalepovacích podprsenkách. Zajímavým tipem mohou být i lepící pásky na prsa, které dokážou podprsenku plně nahradit.

Odhalte záda nebo bříško

Nevěstám s menším poprsím často lichotí hluboké výstřihy na zádech. Zvolte šaty se zadním vykrojením do V nebo jemné šňůrky. Vykrojení může být obohaceno o zajímavé lemování, což vám dodá pocit honosnějšího vzhledu.

Pokud byste ráda ukázala své vypracované bříško, můžete sáhnout po šatech, které mají rozdělený top a sukni. Kratší top doplněný například o tylovou sukni je perfektní volbou.

Optické triky, které dodají objem

Vybírejte šaty, které jsou na hrudníku nařaseny, doplněny o volánky či mašle. Vaše poprsí bude vypadat plnější i za pomoci staré známé krajky. Jestliže se vám líbí šaty s hlubším výstřihem, zdůrazněte svůj dekolt větším náhrdelníkem. Vsaďte také na asymetrické střihy v horní části nebo překládanou látku.

Nejlepší svatební šaty pro vaši postavu vám na zakázku navrhne šikovná krejčová, která zohlední vaše tělesné proporce, podtrhne přednosti a vyhraje si s nedokonalostmi tak, abyste působila ve svůj den jako opravdová princezna. Navštivte zakázkové krejčovství Praha a nechte si ušít svatební šaty snů.