Nedovolte svému vztahu stagnovat. Poradíme vám, jak jej ozvláštnit

Máte pocit, že váš vztah už není tak vášnivý a vzrušující jako na začátku? Je to přirozený vývoj dlouhodobých partnerství. Po počáteční fázi zamilování se se časem začne vytrácet romantika, vkrádá se stereotyp a city mohou pozvolna chladnout. Nedovolte to. Máme pro vás pár rad a triků, jak v dnešní složité době oživit váš vztah.

Komunikace je základ

Pokud přemýšlíte, jak svůj vztah oživit a neustále rozvíjet, dodržujte tyto zaručené tipy:

· Otevřeně komunikujte o svých pocitech, o tom co vás trápí, ale vyslechněte také partnera. Vždy se snažte najít kompromis, pokud máme rozdílné názory.

· Udržujte společné zájmy, ať už je to sport, vaření, nebo společenský život. Je důležité mít společné přátele, navštěvujte se s nimi a bavte se. Život je krásný, tak si ho užívejte.

· Vyhraďte si alespoň jeden den v týdnu (nebo aspoň večer) jen sami pro sebe. Užívejte si společné chvíle, hýčkejte se a rozmazlujte. Buďte vynalézaví, zkoušejte nové věci a nebojte se experimentovat. Samozřejmě jen do té míry, abyste se u toho oba cítili dobře.

· Rozmazlujte jeden druhého. Připravte ranní kávu, napište ráno na zrcadlo vzkaz, nebo mu do kapsy kabátu tajně vložte čokoládové srdíčko. I malé drobnosti partnera potěší a bude vědět, že vám na něm záleží.

Změna vzhledu upoutá

Muži jsou lovci a chtějí lovit. Umožněte jim to a buďte kořist. Kupte si nové prádlo, svůdné a sexy. Vyměňte svůj parfém, vůně je důležitý vjem a probouzí fantazii. Důležitým nástrojem pro komunikaci jsou oči a výborným doplňkem pro vás můžou být i kontaktní čočky nedioptrické – barevné. Mějte pohled svůdné kočky, divoké tygřice, nebo jemné modrooké blondýnky. Barevná škála nabízených kontaktních čoček je veliká. Pokud trpíte vadou zraku a nosíte brýle, není to překážka. Standardně jsou v nabídce i kontaktní čočky dioptrické – barevné. Vyzkoušejte je, vaše proměna bude o to výraznější. Navíc můžete měnit barvu očí dle nálady a partnera tak překvapit každý den jiným pohledem – barevné kontaktní čočky vám to umožní během pár sekund.

Mějte na paměti, že vztah je jako dítě, musí se o něj dobře pečovat, aby prospíval. Jinak chřadne a trpí. Nedovolte to. Člověk není samotář a už staré přísloví praví, že „ve dvou se to lépe táhne“.