Šimek proficentrum. Největší výběr nástrojů pro truhláře a dřevoobráběcí průmysl

Pokud podnikáte a sháníte opravdového specialistu v konkrétním oboru, většinou návštěva nákupního centra nebo hobby marketu nepomůže. Tak tomu je i v případě potřeb pro dřevozpracující průmysl a truhláře. Na koho se tedy obrátit? Na proficentrum, kde se setkáte s opravdovými odborníky, kteří vám vyjdou vstříc. Největší takové prodejní centrum se nachází v Klatovech v Plzeňském kraji. Seznamte se se společností Šimek proficentrum.

Proficentrum se vším všudy

Firma Šimek proficentrum byla založena už v roce 1992. Od té doby je také výhradním dodavatelem německých profi štípacích strojů značky BGU MASCHINEN pro Česko a Slovensko. Současné prodejní centrum vzniklo o dva roky později, přičemž společnost rozšířila nabídku o široké spektrum profesionálních produktů z oblasti dřevozpracujícího průmyslu.

Aktuálně v Klatovech na ploše 1500 m2, ale i online na simek.eu, naleznete rozsáhlý sortiment nástrojů pro truhláře. Samozřejmostí je drobný materiál, jako jsou řezbářská dláta nebo pracovní kozy, následuje velký výběr elektrického ručního nářadí, nábytkové kování, ale i dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje či stavební technika. Myšleno je i na zahrádkáře, a tak v proficentru seženete sekačky, křovinořezy, kultivátory či zahradní traktory.

Specialista jak má být

Specialitou společnosti Šimek proficentrum jsou komplexní služby pro dřevozpracující firmy, což obnáší dodávání nástrojů a nářadí na míru. Samozřejmostí je také jak záruční, tak pozáruční servis.

Kromě Klatov a internetu můžete na firmu narazit na mezinárodních veletrzích a výstavách spojených s dřevem a truhlařinou. Jednou za rok se také v areálu firmy koná odborná výstava strojů a nářadí, na které se prezentují všichni významní výrobci, jejichž produkty Šimek proficentrum nabízí. Ne nadarmo je tak e-shop společnosti hodnocen jako nejlepší internetový obchod v oboru.