Tipy na skvělé dárky pro kreativce

Je vaše dítě nebo protějšek tvořivý? To chce podporu. Máme pro vás tipy na drobnosti, které potěší každého zručného kreativce.


Paleta barev na malování

Zapomeňte na obyčejnou plastovou paletu. Ten, kdo rád maluje, ocení stylovou dřevěnou paletu, která je stejně jako ta plastová omyvatelná, ale vydrží daleko více. Ideálně by měla pojmout až deset barev. Pěkné věci podporují tvůrčí fantazii a vy se budete moci těšit na jedinečná díla, která budou zdobit váš interiér.


Potřeby pro háčkování a pletení

Klubka, bambulkovače, jehlice nebo pomůcky na pletení a další maličkosti jsou nepostradatelnou výbavou každého, kdo plete. Naším tipem je designové dřevěné pouzdro na jehlice a duhové klubíčko, které je skutečným originálem. K čemu slouží? Díky vícebarevnému návinu může vzniknout originální šála, šátek nebo svetr. Lze tak vytvářet opravdové originály.


Korále

Obyčejné korále se mohou v rukou šikovného kreativce proměnit v náramky, náušnice či ozdoby. Krásné korále z polodrahokamů a minerálů nemusí být jen kulaté, ale také frézované či nepravidelné. Potěší obzvláště děti, kterým se při jemné práci zlepšuje motorika a samozřejmě dochází k rozvoji fantazie, které se meze nekladou.


Malování podle čísel

Tyto neobyčejné omalovánky rozvíjí fantazii a kreativitu a jistě potěší všechny, kteří rádi malují. Při malování podle čísel si skvěle odpočinete a třeba v sobě objevíte umělce. Tento dárek je vítaný u všech generací.


Barvy na oblečení

Vytvořit triko s vlastním motivem je skutečně snadné. Stačí sada speciálních barev a jednobarevné triko. Dále už je to jen na fantazii. Skvělé na tom je, že barvy s tričkem můžete věnovat jako dárek a nebo tento dárek sami připravit. Lze tvořit vtipná trika, trika k oslavě narozenin nebo dokonce i dresy.


Tak hurá na to!