Tipy na skvělé kávové dárky

Každoroční řešení dárků pro blízké vás může často zavést do slepé uličky. Někdy dojde inspirace, jindy si nemusíte být jisti, zda pořizujete dárek, který opravdu potěší. Nezapomeňte, že v jednoduchosti je síla, a tak většinou udělají radost běžné věci, se kterými se setkáváme každý den, a které má většina z nás ráda. Typickým příkladem je káva. Máme pro vás několik tipů na dárky s tématikou tohoto oblíbeného nápoje.

Pěnič mléka

Díky tomuto skvělému přístroji si v pohodlí domova uděláte krásně napěněné cappuccino nebo latté. Většina pěničů umí studenou nebo teplou pěnu, některé i ohřev samotného mléka. Díky perfektní mléčné pěně můžete zkusit triky stejně jako barista. Proto je pěnič mléka skvělým dárkem pro všechny milovníky kávy.

Výběrová Arabika

Luxusním balením zrnkové kávy nikdy nic nezkazíte, právě naopak. Čerstvě pražené kávy není nikdy dost a jako dárek vždy potěší. Zkuste při jejím výběru zapojit fantazii a nesoustřeďte se jen na ty tradičně oblíbené. Naším tipem je vietnamská káva. Tato země není sice typickou kávovou zemí, ale aktuálně je jejím druhým největším producentem na světě. Při správném výběru narazíte na excelentní zrna té nejvyšší kvality, která překvapí nejednoho znalce.

Konvička na smetanu

Malý dárek, který dokáže potěšit. I obyčejná konvička na smetanu je pro „kafaře“ malým pokladem. Vybírejte kvalitní nerezové nebo keramické konvičky o malém objemu. Hodí se nejen jako praktický doplněk, ale také jako estetický prvek. A kdo chce, může začít s nalévám smetany do kávy jako opravdový barista.

Kávové předplatné

Stálá dodávka kvalitní kávy domů nebo do kanceláře je opravdovým hitem. Taková nadílka udělá radost po celý rok. Podívejte se, jak předplatné káva od pražírny Monro funguje. Můžete si nechávat zdarma zasílat libovolnou gramáž, druhy kávy kombinovat či předplatné přerušit třeba během dovolené.