Tipy na vychytávky k iPhonu

Pokud sháníte dárky na poslední chvíli a dochází vám inspirace, nejste v tom sami. Máte-li ve svém okolí majitele iPhonu, jistě jej potěší nějaký doplněk k jeho velkolepému telefonu. Vybrali jsme pro vás užitečně příslušenství, které vždy dobře poslouží a zároveň potěší.

Bezdrátová nabíječka do auta

Magnetická rychlonabíječka bez nutnosti připojovat přístroj kabelem je pro řidiče darem z nebes. V případě iPhonu je zapotřebí zařízení se standardem Qi, kterým disponují modely iPhone 8 a novější. Pokud zvolíte bezdrátovou nabíječku s podporou MagSafe, pak funguje se všemi iPhony od řady 12 a výš. Bezdrátové nabíječky do auta ušetří řidičům nervy a jsou zárukou stále plné baterie.

Stojánek pro iPhone

Elegantní stojánek je perfektní doplněk k jakémukoliv telefonu. Hodí se do kanceláře, pracovny i domů. Pro iPhone existuje mnoho stojánků dělaných na míru. Některé pojmou mobil i tablet a ty dokonalejší dokonce i zařízení nabíjejí.

Ochranné sklo a kryt

Ochrana drahého zařízení by měla být samozřejmostí. Ideálním řešením je kombinace nenápadného krytu, který chrání tělo přístroje při pádu, a iPhone ochranného skla proti rozbití displeje. Sklo v podstatě není vidět, ale v mnoha případech dokáže zařízení zachránit před jinak jistým zničením. Takový praktický dárek určitě potěší.

Bezdrátový reproduktor

Milovníci hudby jistě ocení malý bluetooth reproduktor, který si budou moci vzít všude s sebou. Ten se hodí i do kanceláře nebo pracovny a používat se dá také jako handsfree pro telefonování. Na trhu je řada modelů, z nichž ty nejlevnější stojí okolo 300 Kč. Za reproduktory s kvalitnějším zvukem je ale třeba připlatit.

Selfie tyč a tripod

Selfie tyč je takovou prodlouženou rukou pro pořízení selfíček. Většinu z nich lze ale použít i jako stativ, takzvaný tripod. Tím se dostáváme k dvojnásobnému praktickému využíti. Tyč vybírejte dostatečně pevnou, ale současně lehkou s váhou maximálně do 200 gramů.