5 věcí, kterým se raději vyvarujte, když balíte holku na internetu

Dříve se balili holky na diskotéce, na party, v baru nebo v hospodě. Dnes stačí sednout k počítači nebo vzít do ruky mobil a můžete balit několik roštěnek na jednou. Přinášíme vám přehled pěti stupidních věcí, které nikdy nedělejte, lovíte-li holku na internetu.

Blbé otázky

„Ahoj, jak se máš?“, „Kolik je ti let?“ Tak tohle jsou přesně ty otázky, kterými definitivně ukončíte svoje naděje. Nulová porce kreativity při tvorbě otázky a stupidní vyzvídání věku – tohle holky opravdu nezajímá. U podobných otázek většinou rozhovor končí.

Oslovení bez profilové fotky

Slečna se vám líbí, ale sám nejste ochoten na internetu vystavit svůj obličej? Zapomeňte na jakoukoliv odpověď. Vlastně občas vás nějaká odvážnější dívka pošle někam, ale určitě ne do její ložnice.

Hrubky textu

Jste gramatický analfabet? V tom případě zapomeňte na nějakou lepší partii. Většina holek blbce prostě nemusí. Chyby vám projdou jedině v případě, že je dotyčná neodhalí. Sice nehledáte Einsteina, ale mít po boku blbku je cesta do pekel.

Prošení o fotky

Škemráním o sexy fotky toho moc nedosáhnete. Pošlete slečně nejprve svoje sexy fotky a poté možná svolí a nějakou „fotečku“ zašle. Ale bacha na stažené fotky z netu, kterými může dotyčná (a nebo také dotyčný!!!) klamat. Nikdy doopravdy nevíte, kdo je na druhé straně. Pokud tam sedí opravdu sexy roštěnka, tak cudné fotky jen tak nezašle.

Sprosťárny

Ani sprosťárny holky nezajímají. Leda tak v nějakém chatroomu, který je plný podivínek. Pěknou holku přes oplzlosti na rande ani do postele nedostanete.

I když se vyvarujete těmto pěti radám, stejně se vám nemusí poštěstit a holku na internetu nesbalíte. A napíše-li vám dotyčná „Už musím jít. Někdy se ozvu“, nečekejte, neozve se.