Bezstarostná svatba na jižní Moravě

Chcete, aby vaše svatba byla výjimečná, konala se v krásném prostředí a zároveň aby byla bez starostí? Máme pro vás jeden skvělý tip na svatební místo, kam se budete rádi vracet i po obřadu. Tím kouzelným prostředím je Pálava, kraj vinic, klidu, slunce a pohody.

Místo pro vaše „ano“

Svatba na jižní Moravě je snem mnoha párů. Hodně z nich ale odrazuje vzdálenost od bydliště. Bojí se zejména organizace na dálku. To je ale ten nejmenší problém. Pokud si jako místo pro vaše “ano” zvolíte Vinařský dvůr na faře v Ivani, máte napůl vyhráno. Personál rodinného vinařství Holánek má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti a vy se prakticky nemusíte o nic starat. Nezáleží tedy na tom, zda jste z Prahy nebo Ostravy. Stačí jedna návštěva, kde se domluvíte, jak by vaše svatba měla probíhat, a máte po starostech. Jistě budete spokojeni.

Samotná svatba pak může proběhnout uprostřed bohatých pálavských vinic, ve vinařském dvoře na barokní faře nebo přímo v přilehlém kostele sv. Bartoloměje, kde lze zařídit i necírkevní obřad. Zábava pak může proběhnout ve vnitřních prostorách fary, na venkovní zahrádce či v jednom z nejoblíbenějších míst jižní Moravy, ve vinném sklípku. Personál vám bude servírovat skvělá přívlastková vína dle přání a další pochutiny, kterými potěšíte všechny svatebčany, kterých může být až 100.

svatba
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Jižní Morava není jen skvělé víno

Vinařský dvůr na faře v Ivani je opravdu magické místo, kam se budete rádi vracet. Prostředí jižní Moravy ale neláká jen na víno. V okolí je několik cyklostezek, které vedou i za hranice republiky. Při toulkách po okolí se můžete procházet při břehu vodní nádrže Nové Mlýny nebo pozorovat západ slunce nad blízkými rybníky.

Nedělejte si s vaším vysněným dnem žádné starosti, svatba jižní Morava je tím pravým místem pro slib věrnosti a oddanosti. Budete obklopeni magickou atmosférou, kterou pocítíte pouze na Pálavě. A na závěr dne pro vás bude nachystán luxusní novomanželský pokoj.