Bydlení na Žižkově nabídne příjemné chvíle uprostřed rodinného kruhu

Pokud se už chcete usadit, možná pořád přemýšlíte o několika různých lokalitách, kterým se podařilo dostat do užšího finále. Proč by ale neměla vyhrát zrovna Praha? Je to místo, kde sídlí řada firem, což může znamenat lepší šanci pro budování kariéry. Stejně tak platí, že možnosti nákupů nebo trávení volného času jsou zcela bezkonkurenční, a to nejen v českém prostoru. Pražské ulice snesou srovnání s řadou evropských velkoměst. Výhod se tedy najde celá řada, a když pomyslíte na studium vašich dětí, je Praha také zcela jasná volba.

Garsonka nebo také pětipokojový byt

Můžete si zvolit z několika různých dispozic, byty na Praze 3 jsou k mání ve variantě 1+kk, ale také 5+kk, kde už bude spoustu prostoru i pro početnější rodinu. Pokud se ptáte, jak trávit na Žižkově volný čas, bude lepší se nejdříve podívat podrobněji na mapu. Kino, restaurace, bary, ale i různé nákupy, jen si vybrat to, co bude našemu srdci bližší.

Vítkov znamená zajímavý výlet, park Židovské pece zase procházku v zeleni, která bude balzámem pro unavené oči. Bydlení v duchu moderních standardů blízko přírody, přitom nedaleko autobusové zastávky, díky níž se snadno dostanete i na stanici metra.

Místo plné historie, jemuž patří budoucnost

Bydlení na pražském Žižkově je dobrou investicí do budoucna. Proč? V příštích letech se dočká tato část Prahy jistých proměn, které přinesou i mnoho zajímavých pracovních příležitostí. Třicetimetrová garsonka nebo pětipokojová varianta s plochou nad 140 metrů čtverečních, to jsou mantinely, které stojí přímo před vámi.

K dispozici jsou i garážová stání, praktický doplněk k bytům pro ty, kdo budou často na cestách nebo na nákupech. Příjemný výhled a moderní styl s důrazem na funkčnost, to je vše, oč stojí majitelé moderních bytových jednotek, že?


Reklamní sdělení:

Potřebujete parťáka pro hladké stěhování? Stěhování Praha je tu pro vás. Spočítejte si cenu stěhování online na našem webu.