Co nosit doma? Hlavní je pohodlí, ale nezanedbejte ani eleganci

Doma chceme být co možná nejvíce v pohodlí. Co si obléct na doma, abyste se cítili komfortně, ale zároveň vám to slušelo? Zapomeňte na vytahané tepláky a staré triko. Pokud nežijete sami, určitě chcete svým vzhledem také trochu reprezentovat a dát tak najevo, že vám vás partner či partnerka není lhostejný.

Dříve se v domácnosti příliš nepřevlékalo, lidé nosili jednoduše to oblečení, ve kterém mohli pak vyběhnout i za prací nebo mezi lidi. Dnes je situace jiná, většina žen preferuje volné kalhoty, legíny nebo pohodlné tepláky, které doplní pohodlným tričkem nebo košilí.

Oblečení musí být praktické

Nezapomeňte, že doma se chcete cítit dobře a také pamatujte na to, že během domácích prací se můžete snadno ušpinit. Není asi nejvhodnější brát na sebe nové kousky, ale spíše volte oblečení, u kterého vám nebude líto, když na něj od sporáku vystříkne trocha omáčky nebo si jej při čištění zubů zamažete pastou.

Ženy se chtějí líbit

Zejména u žen platí, že chtějí být i doma hezké a přitažlivé. Pokud to máte podobně, můžete vsadit na domácí komplety, které se prodávají přímo pro domácí nošení. Bývají z jemného materiálu, takže jsou pohodlné a neškrtí, ale přeci jen na první pohled působí daleko lépe než kdejaká oblíbená trička a staré tepláky.

Na zimu

Je vám doma pořád chladno, i když topení jede na maximum? Tak se naučte i doma oblékat do teplého. Je iluze myslet si, že byste celoročně měli chodit doma v tílku a kraťasech. Naopak na zimu se vyplatí zabalit se do huňatého svetru nebo mikiny a stáhnout kohoutek topení. Prospějete vašemu zdraví a ušetříte také spoustu peněz za energie.

Vzhled hraje roli

Zejména v dlouhodobých vztazích je dobré dbát na to, v čem před partnerem doma chodíte. Jistě nemusíte hrát nějaké divadlo a chodit doma v upnutých džínech a s dokonalým makeupem, ale vyplatí se dát si záležet, aby i váš partner věděl, že stojíte o zachování jiskry a vzájemné přitažlivosti.