Buďte hvězdou každé párty s crazy kontaktními čočkami

Víme, jak zaručit, aby se vám na každé párty dívali všichni do očí. Nevěříte? Tak to zkuste s crazy kontaktními čočkami. Mějte oči jako kočka, mimozemšťan nebo vampír a strhněte na sebe nebývalou pozornost.

Nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou efektní a stylový doplněk na oslavy, večírky či různé akce, které vyžadují kostýmy či masky. Pokud nenosíte dioptrické čočky, pak nemusíte řešit, která přijde do levého či pravého oka. Krátkodobé nošení takového výrobku nijak nezatíží vaši peněženku a je naprosto bezpečné, pokud budete dodržovat základní hygienické návyky a návod na použití.

Co ke crazy čočkám potřebuji?

Nedioptrické kontaktní čočky se uchovávají ve stejném roztoku jako dioptrické. Nikdy je nedávejte do vody. Dále budete potřebovat pouzdro a pro pohodlné nošení je vhodné užívání kapek na kontaktní čočky. Ty napomáhají předcházet pocitu suchého oka, ale také zajišťují pohodlí v zakouřených či prašných prostorech.

Doba použitelnosti jedné sady se odvíjí od jejího druhu. Obvykle jde o tři až dvanáct měsíců a tato doba se počítá od prvního otevření.

Pokud vyžadujete barevné kontaktní čočky s dioptriemi, nezapomeňte o tom prodejce informovat.

Jaké motivy jsou nejvíce „in“?

Největší zájem je o klasické barevné kontaktní čočky, které tónují původní barvu oka, ale nepřekrývají ji ani nemění. Následují ty, které změní barvu oka například z modré na zelenou. Sháníte-li barevné čočky levně, pak sáhněte po této variantě.

Z čoček, které zcela mění vaše oči, se na e-shopu Top Crazy nejvíce prodávají oči s motivem jaderného nebezpečí, dále pak sady s anime motivy a dračí či čertí oči. Některé čočky zakrývají jen rohovku, jiné i část bělma a další druhy celé oko. Extrémem jsou pak zombie oči (tzv. blind čočky), které jsou celé bílé a kromě šíleného vzhledu také navozují pocit slepoty.