Dres jako praktický i módní doplněk

Každý správný fanoušek má v šatníku dres svého oblíbeného sportovního týmu. Že jej nemáte? Pak je nejvyšší čas na jeho pořízení, protože právě teď se dohrávají přerušené sportovní soutěže a například ta fotbalová může být ještě hodně napínavá.

Dejte na první pohled najevo, kdo je vaším favoritem

Fandit nemusíte jen na stadionu, fotbalové dresy nosí fanoušci i do oblíbené hospůdky k povzbuzování svého týmu u obrazovky. Někdo jej dokonce má i jako součást outfitu či na sportovní klání s přáteli.

Dresů si můžete pořídit několik a nemusíte zůstávat jenom u jednoho. Velké oblibě se těší motivy zahraničních velkoklubů. Těmi dáváte najevo svoje preference i skutečnost, že vás fotbal, potažmo jiný sport, zajímá. Dresem tuzemského klubu jasně ukazujete, kam patříte a kdo je vaším favoritem. Na první pohled se poznáte s fanouškem stejného týmu, ale i s rivalem.

Dobrý dres podpoří celý tým

Dres může být samozřejmě módním doplňkem, ale nesmíme zapomínat na jeho skutečný účel, tím je sport a potřeba odlišit hráče různých týmů, a tak můžeme narazit třeba na hasičské dresy speciálně určené pro tento sport. I dobrovolný hasič dá rád na odiv, ke komu patří.

Současné dresy jsou vyráběné ze speciálních funkčních materiálů, které jsou vytvořené pro ty nejnáročnější výkony a podmínky. Zajišťují hráčům pohodlí a neomezený pohyb těla. Vybírat lze ze široké palety střihů, variant a barev a není problém si na něj vytisknout i vlastní logo. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na fakt, že povedený dres posiluje soudržnost týmu a tím i jeho výkon.

Ať už jdete fandit nebo sportovat, tričko prostě nestačí. Dejte jasně najevo, kdo jste, ke komu patříte a vyhrávejte. Také nezapomínejte na ducha fair play. Výborným gestem je třeba pozápasová výměna dresu se soupeřem nebo fanouškem.