Erotická masáž pro relax i pro zdraví

V Praze je blaze a může být ještě blaženěji. Zastavte se, zpomalte, zapomeňte na stres a shon posledního roku a dopřejte si zážitek, který vás neomrzí. V exkluzivním erotickém masážním salónu inspirovaným orientální kulturou na vás v centru hlavního města čekají luxusní masérky (nebo maséři), aby vás uvolnili od shonu všedních dnů.

Smyslná masáž penisu

Vychutnat si bezpečně doteky andělských masérek je jistě příjemná záležitost. Dívky vás rády namasírují tělo na tělo a jistě víte, že tím nepříjemnějším zážitkem je masáž penisu. V čem spočívá?

Technika vychází z kámasútry a jejím smyslem není vyvrcholení, nýbrž prožitek během masírování. Masérka jemnými dotyky stimuluje citlivé body a zároveň neustále oddaluje orgasmus. Nejde tak o masturbaci, ale o intenzivní prožitek, který je v masážních salónech stále žádanější. Jedná se o bezpečnou a oblíbenou techniku a je možné, aby se o vás nestaraly jen dvě ruce, ale i čtyři či dokonce šest rukou!

Pokud patříte mezi muže, kterým nevyhovuje prodlužování orgasmu, lze se s masérkou dohodnout na více vyvrcholeních.

Masáž penisu v Praze není jen o prožitku. Vědecké studie již dávno prokázaly, že pravidelná ejakulace je zdraví prospěšná a snižuje například riziko rakoviny prostaty. Tak o sebe nechávejte pravidelně pečovat ty nejzkušenější.

Patří k masáží penisu sex?

Sex je v erotických masážních salónech zakázaný a není možný ani za příplatek. Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb – orální nebo klasický sex maséři neposkytují, stejně tak se s vámi nebudou líbat. Co vám ale dopřejí, je příjemné hlazení a doteky. To vše zakončí slastným vyvrcholením.

Relax Point 66 (erotická masáž Praha 2) je tím pravým místem, kam se budete vždy spokojeni vracet. Vybírat můžete mezi několika smyslnými masérkami nebo maséry dle vašeho vkusu. Všichni ale mají jedno společné – svými dotyky vás dostanou do ráje!