Jak se zbavit stresu a napětí? Zkuste erotickou masáž penisu

Relax, klid, pohoda, bezpečí a andělské doteky nádherné masérky, která vás přenese do jiného světa plného rozkoše. Taková je masáž penisu, která vychází z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Oddat se jí můžete i vy, protože tato praktika je v erotických masážních salónech stále oblíbenější.

Smyslem samotné masáže penisu není vyvrcholení, ale znásobený prožitek při jeho dosažení, to je ale neustále oddalováno. Nejde tedy o masturbaci jako takovou, jejímž cílem je orgasmus, ale o intenzitvní zážitek po celou dobu masírování. Zkušené masérky vědí, jak takového prožitku dosáhnout a věřte, že všichni klienti odcházejí nad míru spokojeni a rádi se vracejí.

Jak masáž penisu probíhá

Masáž penisu (lingamu) je technikou, která má svá pravidla. Klient si lehne na záda a masérka je začne dráždit svými doteky převážně na penisu. Muž se pomalu zbavuje stresu a napětí a pomalými kroky se dostává k vyvrcholení. Vše probíhá v naprosto diskrétním a příjemném prostředí.

Pravidelné masírování mužského pohlavního orgánu navíc zlepšuje jeho celkový zdravotní stav, a tak benefitem není jen uvolnění.

Co je povoleno a co je zakázáno

Některým mužům nevyhovuje extra dlouhé oddalování vyvrcholení, a tak je možné se s masérkou dohodnout na více orgasmech. Nicméně během masáže platí jednoduché pravidlo – nejde o poskytování sexuálních služeb, a tak je líbání, orální nebo klasický sex tabu. Tyto služby nejsou možné ani za příplatek a masérka může masáž penisu ukončit v případě těchto návrhů.

Co ale během masáže můžete, je hlazení. Dotyky patří ke každé masáži, a vy si tyto slastné okamžiky můžete vychutnat plnými doušky v podobě doteků těla nádherné dívky.