Jak vyzdobit narozeninovou oslavu

Připravit výzdobu narozeninové či jiné oslavy, to není jen tak. Odvíjí se od věku i vkusu oslavence. My vám ale poradíme, jak velkolepou párty naaranžovat tak, aby na ni všichni vzpomínali a uchovali si mnoho krásných momentek na fotografiích.

Dekorace, které by neměly chybět na žádné oslavě

Když se řekne oslava, co si představíte? Balónky? Přesně tak. Děti je milují pro pestré barvy, mohou je tvarovat do zvířátek a postaviček a hlavně si s nimi nakonec i vyhrají. Lze vybírat balónky v metalických barvách nebo s motivy oblíbených pohádek. Dospělým zase udělají radost v decentnějších barvách, ale třeba také jako balónky čísla či balónky písmena. Jedná-li se o dekorace na narozeniny, nesmí chybět svíčky na dort.

Perfektním a hlavně jednoduchým prvkem jsou konfety. Jen se připravte na následné uklízení. Jako náhradu můžete použít girlandy, řetězy, frkačky nebo nejrůznější dekorace z papíru. Některé dekorace si můžete zkusit sami vyrobit, pro jiné je lepší navštívit párty obchod.

Mezi párty věci také neodmyslitelně patří potřeby pro stolování. Barevné talíře, kelímky a brčka opět volte podle typu oslavy a věku či vkusu oslavence. Možností je skutečně mnoho.

Místo pro oslavu. Venku nebo uvnitř?

Dalším faktorem, který oslavu ovlivní, je prostředí. Jedná-li se o oslavu venku, určitě myslete na rozmary počasí a mějte v záloze přesun do interiéru nebo nějaký přístřešek, jako je párty stan nebo pergola. Když je venku hezky, oslava pod širým nebem potěší děti i dospělé. Lze ji spojit s grilováním, pohybovými hrami a další zábavou, která se v interiéru provozuje jen těžko.

Plusem oslavy v interiéru je větší kontrola zejména těch nejmenších účastníků akce. Když jsou dobře zavřené hlavní dveře, nikam se vám nezatoulají. Na druhou stranu můžete počítat s nepořádkem, proto místnosti, které chcete mít pod kontrolou, zamykejte.

Tip: Aby vaše párty měla ten správný styl, vyplatí se myslet také na vhodné dekorace. Na dekorace pro párty různých stylů je specialistou obchod Heliumking.cz.