Jaké vzory vládnou na šatech pro sezónu jaro/léto 2023?

Sezóna jaro-léto 2023 bude přeplněná oděvy s romantickými květinami, motivy srdcí, pruhy a abstraktními potisky. Odvážné barvy budou tuto sezónu kralovat. To je skvělá zpráva pro osoby, které nudí tlumené, klasické barvy tak oblíbené v podzimní a zimní sezóně. Jarní a letní sezóna 2023 bude skutečně bohatá na barvy a vzory. Stojí za to vědět, jaké vzory budou letos nejmódnější.

Jarní a letní trendy přímo z módních mol – květiny budou módní i v roce 2023

Sezóna jaro-léto 2023 bude neuvěřitelnou příležitostí hrát si s barvami a vytvářet stylizace z věcí, které k sobě na první pohled nepatří. Ve skutečnosti není třeba vynaložit mnoho úsilí, abyste vypadali módně. Vždyť jaro a léto jsou obdobím, kdy vám k dívčímu a módnímu vzhledu stačí moderní šaty, sandály a džínová bunda. Stránka https://www.tatuum.com/cs/zena/obleceni/saty/mini-saty může být inspirací při hledání šatů podle nejnovějších trendů.

Módní návrháři pro sezónu jaro-léto 2023 zvolili šaty s květinovým vzorem v pastelových nebo odvážných barvách. Květiny jsou motivem, který je na jaře a v létě velmi častý. Letos však budou skutečným hitem rozevláté šaty s pastelovým květinovým motivem. Květinový motiv se navíc neobjevuje pouze na šatech. Velmi módní budou halenky a overaly s krásnými velkými květy. Vytvořit úchvatnou stylizaci s šaty značky TATUUM bude velmi snadné, protože výběr je obrovský.

Pruhy, proužky a srdce – motivy, které nikdy nevyjdou z módy

Pruhované šaty jsou módní prakticky v každé jarní-letní sezóně. V roce 2023 budou velmi módní pruhy šířící se všemi směry. Pokud máme v šatníku šaty s ikonickými širokými pruhy z předchozích sezón, budou trendy i tuto sezónu. Pruhované a žebrované oděvy se vyznačují svou univerzálností. Budou skvělým základem pro stylizace do kanceláře, pro každodenní nošení i pro setkání s přáteli. V závislosti na zvolených doplňcích totiž můžete vytvořit klasičtější a elegantnější look nebo se rozhodnout pro ležérní outfit.

Motiv srdce je spojován s Valentýnem, ale tuto sezónu bude kralovat i jarním a letním stylizacím. Srdce jsou hitem na módních přehlídkách, kde se předváděly letní šaty od nejoblíbenějších návrhářů. Proto je jisté, že srdce vytištěná na látkách nebo jako drobné detaily na šatech si v roce 2023 získají přízeň žen. Motiv srdce je elegantní, dodává šmrnc a hodí se nejen na rande, ale i do kina nebo na procházku. Stačí, když takové šaty sladíte s bílými teniskami a sakem a vytvoříte úžasný dívčí look.

Ombre, kostka a hrášek – nesmrtelné motivy, které budou vládnout v roce 2023

Hitem letošní sezóny budou šaty v odstínu západu slunce s ombre efektem. Stojí za to zařadit do svého šatníku letní novinky – ombre efekt je absolutní „must have“.

Kostkovaný motiv je spojován spíše se zimním a podzimním oblečením, ale v jarně-letní sezóně bude velmi módní oblečení s kostkovaným motivem v pastelových barvách. Šaty s tímto módním vzorem v pastelově růžové nebo modré barvě by měly být v šatníku každé ženy.

Hrášek je motiv, který je navzdory desetiletím stále v módě. Na sezónu jaro-léto 2023 se špičkoví návrháři zaměřili také na něj. Motiv hrášku nejčastěji dominuje černobílé verzi. Tuto sezónu se nechte zlákat k nošení oblečení s motivem hrášku v barevné verzi.

Trendy pro sezónu jaro-léto 2023 navazují na motivy z předchozích let. Vyplatí se osvěžit šatník a vybrat si šaty v módních barvách a vzorech, které dodají každé ženě sebevědomí a mladistvý look a jsou skvělým základem pro vytvoření univerzálních stylizací pro každou příležitost.