Jídlo z farem nebo supermarket? Odpověď je jednoznačná

Synonymem jídla pro pořádného chlapa už dnes není svíčková s deseti knedlíky. Chutě i zvyky se mění, na svíčkové omáčce rozhodně není nic špatného, ale určitě nepatří k pokrmům, které by udržovaly váhu v těch správných mantinelech. Aktuálně je v kurzu maso z farem s pořádnou porcí zeleniny.

Proč zrovna jídlo z farem?

„Když už chci udělat něco pro sebe, udělám i něco dobrého pro přírodu a ekologii.“ To je rozumný argument, který většinu lidí přesvědčí, proč nakupovat jídlo z farem. Veškeré farmářské produkty jsou totiž kvalitnější než ty ze supermarketů, a to z několika důvodů. Především díky tomu, že:

  • necestují napříč celým světem,
  • nejsou dlouho skladovány,
  • je o ně pečováno s láskou u lokálních farmářů,
  • zvířata z farmářských chovů žijí v souladu s přírodou,
  • neobsahují chemický koktejl plný konzervantů a barviv.

Současně s těmito benefity podpoříte lokální zemědělce a také lokální obchody, jako třeba Farmu u Ivušky v Táboře. Zde si můžete farmářské výrobky zakoupit přímo v kamenné prodejně u autobusového nádraží nebo si jej nechat přivézt přímo domů.

Farmářském jídlo až domů

Obchod nabízí výběr čerstvého ovoce a zeleniny, maso z farem, čerstvé i trvanlivé potraviny, mléčné výrobky či pečivo. Nakoupit tak lze nejen pro sebe, ale rovnou pro celou rodinu. Pokud to do Tábora máte daleko, využijte rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy. Pohodlně si tak obstaráte kvalitní a zdravé potraviny na pořádnou grilovačku či na salát.

Hovězí steak pro všechny

Na začátku článku jsme zmiňovali jídlo pro pořádné chlapy. Tím je zcela jistě hovězí steak. Ale proč by pořádná flákota masa nemohla potěšit celou rodinu? Kvalitní maso totiž uvítají všichni, kterým záleží na tom, co jí. Rozvoz potravin v jižních Čechách vám zcela jistě otevře nové obzory a do supermarketu se budete už jen stěží vracet.