Pohodlné pánské letní oblečení na celý den

Cítit se stále pohodlně i v těch nejteplejších měsících v práci, venku nebo třeba v autě a přitom neměnit outfit, to není jednoduché. Kancelářská práce obvykle vyžaduje alespoň lehce formálnější oblečení, někdy se takovému outfitu říká smart casual. Pod tímto názvem se ukrývá styl oblékání, který je zasazen asi někam mezi sportovní oděv a regulérní oblek. To je celkem všeobjímající pojem, ale rozhodně výstižný. Dovoluje totiž experimentovat.

Tip na jednoduchý letní smart casual

Pod smart casual se ale rozhodně neukrývají džíny, bílé triko a tenisky. K tomu je potřeba více fantazie. Když ale bílé triko vyměníte za dobře padnoucí košili, tenisky za polobotky, patřičný outfit do kanceláře je na světě. Jenže v létě džíny s košilí nemusí být tím nejpříjemnějším oblečením.

Pokud firemní etiketa nedovoluje šortky, které mimochodem smart casual v určitých případech nevylučuje, je na místě volit lehké dobře padnoucí bavlněné kalhoty. Doplnit je lze stylovým páskem. Vrchní částí oděvu by mělo tvořit triko s límečkem nebo polokošile. Zde ovšem platí, že v jednoduchosti je síla, proto se vyvarujte přehnaných motivů nebo velkých nápisů. Volte jemné odstíny maximálně dvou barev. Pokud oblečení obsahuje logo značky, mělo by být malé a nenápadné, přece nechcete působit jako chodící billboard.

Elegantně i ve firemním oblečení

V podobném duchu by měli přemýšlet i zaměstnavatelé, kteří poskytují pracovníkům oděvy. Lze zakoupit polokošile firemní a doplnit je o malé logo. Na výběr je samozřejmě velké množství barev a střihů vhodných do kanceláře i do výroby. To samé se týká triček s límcem.

Velký výběr pěkných polokošil za velkoobchodní ceny najdete na adrese https://www.xfer.cz/polokosile. Dobře vybrané kvalitní a pohodlné firemní oblečení jistě přispěje ke spokojenosti všech zaměstnanců.