ReFresh Bistro představuje moderní školní bufet 21. století

Věděli jste, že se v Česku neustále rozrůstá moderní síť školních bister? Z aktuálních 18 poboček jich od září bude hned 35. A to už je pořádná expanze. Důvody, proč jsou pobočky ReFresh Bistro populární mezi studenty i rodiči, jsou jednoduché, většina ostatních školních bufetů se totiž zasekla někdy na konci minulého století.

ReFresh Bistro lze aktuálně najít na středních školách a víceletých gymnáziích v Praze, Plzni, Chomutově a v dalších městech. Cílem sítě školních bufetů je vytváření moderního rychlého občerstvení pro studeny tak, aby byly uspokojeny jejich chuťové potřeby, samozřejmě vždy s ohledem na „pamlskovou“ vyhlášku Ministerstva školství a tělovýchovy.

Tři pilíře kvality

ReFresh Bistro si zakládá na třech zásadních pilířích, které se vzájemně ovlivňují. Základem jsou kvalitní potraviny, které zahrnují čerstvé pečivo z regionálních pekáren, polévky, toasty, chlazená jídla, müsli či domácí jogurty. S tím se pojí ověření dodavatelé. Třetím bodem je rychlá obsluha, která samozřejmě chápe potřeby studentů. Ti nechtějí strávit celou přestávku ve frontě na svačinu, proto se také bistra chystají na zavedení samoobslužných pokladen.

Ve síti školních bufetů ReFresh Bistro je již nyní standardem platba kartou, v prostorách občerstvení jsou nainstalované digitální menuboardy, čistota a kvalitní nové vybavení je samozřejmostí. Přesně tak to má vypadat ve 21. století.

Chcete takové bistro na vaší škole?

Kdo by nechtěl. Ať už jste student, rodič nebo zástupce školy a koncept vás zaujal, podívejte se na stránky www.refreshbistro.cz, kde kromě dalších informací naleznete kontaktní formulář, prostřednictvím kterého můžete podat váš návrh. Každá nová pobočka ReFresh Bistro je vždy moderně vybavená a nezáleží na tom, zda se jedná o zcela nové občerstvení nebo předělaný původní bufet.