Jízdní kola a příslušenství pro cyklistiku

Máte v plánu pořídit si nové kolo a věnovat se cyklistice? Ať už patříte mezi rekreační nebo profesionální cyklisty, hodit se vám bude kvalitní vybavení, bez kterého se během vyjížděk neobejdete.

Široký výběr různých druhů jízdních kol

Ať už sháníte celoodpružená, horská, treková, silniční a jiná kola, z rozmanitého sortimentu si určitě vyberete. V nabídce nechybí ani dětská kola a odrážedla. Na své si přijdou jak ti, kteří rádi vyjíždějí do terénu, tak i ti, kteří shání přibližovadlo po městě či brázdí silnice. Kvalitní kolo si zkrátka vybere každý, a to i ti náročnější.

Kvalitní horská kola a potřebné příslušenství

Sháníte horské kolo, se kterým byste mohli jezdit jak po silnici, tak i v terénu? Vyberte si některý z modelů z nabídky pro dámy i pro pány. K dispozici jsou různé barevné varianty a velikosti rámů. Samozřejmě nechybí ani velký výběr produktů ze sekce příslušenství. Vybavit se tak můžete cyklistickými lahvemi, tachometry, chrániči a také batohy. Na projížďku tak vyrazíte perfektně vybavení.

Velký výběr pro nadšence do BMX

Je libo různé akrobatické kousky? Žádný problém. Na své si přijdou i nadšenci do bmx. Ti si mohou vybrat skvělé vybavení, se kterým neudělají v bike parku nebo na rampě ostudu. Vyberte si z několika variant BMX kol jako je dirt a fourcross a užijte si freestylové aktivity naplno.

Helma jako nezbytná součást výbavy

Myslete i na vaši bezpečnost a zdraví během jízdy a vybavte se užitečnými doplňky, jako jsou chrániče nebo helmy. Chrániče oceníte především při freestyle jízdách. Helma na kolo je ale prvkem, na který by neměl zapomínat žádný cyklista. Díky ní totiž snadno předejdete závažným poraněním hlavy v případě pádu nebo nehody. K dispozici jsou přilby na enduro, pro jízdu po městě i v drsném terénu.