Zpestřete svůj interiér s nábytkem řady Belluno Elegante

Jak už napovídá název této kolekce, jedná se o elegantní, minimalistické a esteticky zpracované kusy nábytku, který oživí jakýkoli prostor. V nabídce jsou převážně produkty vhodné do obývacího pokoje nebo ložnice, a to v čistě bílém provedení, jenž prosvětlí celý pokoj a opticky zvětší prostory.

Vsaďte na kvalitu přírodního materiálu

Jednotlivé kusy Belluno Elegante jsou vyrobeny z kvalitního dřeva finské borovice. Masivní nábytek disponuje hlavně dlouhověkostí, zdravotní nezávadností a v neposlední řadě také lehkou a svěží estetickou podobou. Aby dřevo získalo ještě větší odolnost, je opatřeno lehce transparentním bílým nátěrem, který dá vyniknout sukům a textuře. Díky tomu se můžete kochat přírodním materiálem a originálním kusem dřevěného nábytku.

Nechte se oslovit stylovým designem

Skříně, komodyvitríny této řady jsou bohatě členěny na jednotlivé díly, jako police, zásuvky a skříňky. Dvířka jsou zdobena frézováním, a díky tomu získává celá řada nádech provensálského stylu. Významnou roli hrají také luxusní detaily. Úchytky jsou provedeny ve stříbrném a zlatém provedení a nesou lehkou známku záměrné patiny, která skvěle hraje s prosvítající strukturou dřeva.

Vybírejte z mnoha kusů nábytku a drobností

Sada Belluno Elegante vám pomůže vytvořit stylový, svěží a zářivý prostor. Díky úložnému prostoru skryjete předměty, které nechcete nechávat na očích a do polic a vitrín zároveň umístíte dekorace a své oblíbené kousky. Ať už potřebujete uložit sadu nádobí, knihy nebo jen vystavit rámečky s fotografiemi, tato kolekce vám nabídne spoustu možností.

Prostor můžete doplnit také o drobné kusy nábytku, jako je například zrcadlo řady Belluno Elegante, které ještě opticky zvětší váš prostor a zaplní holé stěny, stejně jako police této řady.