Náramky z Tyveku lze využít na většině akcí

Identifikační náramky z Tyveku jsou neodmyslitelnou součástí snad každé větší společenské akce. Mohou se využít ale i při mnohých dalších příležitostech.

Tyvek – praktická varianta identifikačního náramku

Bezpečnostní náramky z Tyveku patří mezi nejoblíbenější identifikační pomůcky u řady pořadatelů kulturních nebo sportovních akcí. Není se čemu divit. Jejich pořizovací cena je minimální, náramek je ale vysoce kvalitní, pevný, voděodolný a vydrží na ruce až dva dny. Jeho hlavní předností je speciální lepicí část, kterou nelze odstranit jinak, než jejím poškozením. Náramky si tedy nemohou lidé vyměňovat, což zaručuje pořadatelům klid, že by se na akci dostali i neplatící či nezvaní návštěvníci.

Náramky Tyvek mají ale i další výhody. Můžete si je objednat prakticky v jakékoliv barvě či vzoru, ale dále na nich již nic nelze upravovat. To je opět velká výhoda pro pořadatele. Tyvek totiž není papír, jak je často mylně chápáno, a tak na něj nelze nic dalšího tisknout ani jej kopírovat. Tisk na Tyvek může dokonce vést k poškození běžné tiskárny.

Identifikační náramek z Tyveku samozřejmě můžete při zadávání do výroby doplnit potiskem, reklamním sloganem, logem, zkrátka čímkoliv, co je pro vás důležité. Objednávat jej můžete už od 100 ks.

Jak je to s cenou?

Co se týče ceny, výroba jednoho kusu vás bude stát méně než korunu, což je výrazně méně než náklady za textilní náramky, u kterých zaplatíte minimálně tři koruny za jeden kus. Dražší variantu je proto vhodné používat jen u delších akcí, u kterých se předpokládá, že by náramek z Tyveku nemusel vydržet. Jedná se například o akvaparky, festivaly trvající déle než dva dny nebo o náročná sportovní klání. Dále se textilní náramek hodí pro akce, u kterých chcete, aby měl návštěvník památku v podobě hezkého náramku, který se jen odstříhne, ale i nadále zůstane jako hezký suvenýr.