Nerezové zábradlí je ideálním doplňkem pracoviště

Zajistit bezpečnost vašich zaměstnanců a přitom mít stále příjemný vzhled pracoviště nemusí být vůbec složité. Pořiďte si do firmy nerezové zábradlí. Tento nenápadný prvek lze použít ke schodišti, ale i jako římsu na vyvýšená místa, typicky odpočinkové zóny ve velkých halách nebo na balkony.

Bezpečné i vzhledné zábradlí

Bezpečnost na pracovišti je důležitá stejně jako pracovní výsledky. Lidé navíc rádi tráví pracovní dobu v co nejpříjemnějším prostředí. Volba nerezového zábradlí na pracoviště splní obojí. Je pevné, dobře ukotvené, navíc jej lze umístit téměř kamkoliv a vždy se bude líbit.

Jeho výhodou je praktičnost a odolnost. Je dobře omyvatelné a použít se dá v interiéru i exteriéru. Také je téměř bezúdržbové a s jeho čištěním si prakticky nemusíte dělat hlavu. Problém není ani jeho instalace v kancelářských budovách nebo v halách s výrobou. Výborně doplňuje kovové schodiště, ale lze jej použít i na zúžená místa či jako bariéru mezi dvěma prostory v jedné velké hale. Pro pracovní prostředí se hodí jednoduchá řešení, ale pro honosné kanceláře není problém instalace zábradlí s ozdobnými prvky.

Najměte si profíky

Pro instalaci zábradlí z nerezu je potřeba přesného zaměření. Při konzultaci s firmou, která se na tento typ zábradlí specializuje, si nechte doporučit vhodné typy i to, jak bude zábradlí kotveno. Nerez lze kombinovat s dalšími materiály jako je dřevo, plast nebo sklo. Dobří zámečníci vám připraví projekt přesně dle vašich potřeb a není pro ně problém řešit ani atypické nebo členité prostory. Zároveň byste měli dostat cenovou kalkulaci, která zohlední spotřebovaný materiál, náročnost výroby i instalaci na místě.

Výsledek bude splňovat bezpečností požadavky a zároveň skvěle doplní vzhled pracoviště. Vy se pak budete moci opřít o práci svých zaměstnanců i o kvalitní zábradlí.