Noční můra jménem stěhování. Jak ušetřit čas a nervy?

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. V mnoha případech to tak asi opravdu bude, zvláště tehdy, když se vše rozhodnete udělat sami. Stěhování je jednou z nepříjemností, kterou je lepší přenechat profíkům. Ve finále ušetříte čas i nervy. A že to to bude drahé? Nevěřte všemu, co se říká. My víme, kdo provádí stěhování levně a precizně.

S profíky to půjde jako po másle

Stěhování neznamená jen přesun věcí z bodu A do bodu B. Celý proces zahrnuje demontáž nábytku, balení oblečení a dalších předmětů včetně křehké elektroniky a úklid. Na frekventovaných místech je třeba zajistit vhodné parkování a tak dále. V cíli vás zase po vynošení břemen čeká montáž, rozestavění nábytku a další vybalování. S tím vším vám profesionálně pomohou Pražské stěhovací služby (PSS). Proč se do toho pustit právě s nimi?

Tato společnost poskytuje levné stěhování, přičemž o svůj majetek nemusíte mít žádné obavy. Zkušení pracovníci jej precizně rozmontují, zabalí a odnesou i těžká břemena. To vše s největší opatrností tak, aby nebyl ani jeden růžek nábytku otlučený. Stejně bezpečně si počínají i během převozu a na místě určení.

Chcete starý nábytek zlikvidovat a do nového bytu si pořídit zcela nový? Ani to nemusíte řešit mimo stěhování. Stěhováci PSS starý nábytek rozeberou a odvezou do sběrného dvora. Nový vám přivezou, sestaví a umístí přesně tam, kam potřebujete.

Stěhováci s tradicí

Pražské stěhovací služby je osvědčená a tisíci zákazníky prověřená společnost. Kromě stěhování bytů zajišťují přesun kanceláří i celých firem. Nabízí však řadu dalších doplňkových služeb od vyklízení sklepů přes stěhování do zahraničí až po převozy cenností, sejfů či nadměrných břemen, jako jsou klavíry. To vše klidně i v noci z desátého patra. Zkrátka stěhovací služby, jak se patří.

Ve finále, když už vše bude stát na místě, zjistíte, že volba té správné stěhovací služby je v celém procesu tím zásadním bodem. S PSS budete v klidu, stejně jako vaše peněženka.