Poznejte výhody modulárního batohu

Bezpečnosti není nikdy dost, obzvláště při outdoorových aktivitách. Zejména bajkeři, lyžaři a snowboardisté tak ocení moderní modulární batoh, který není jen prostorem pro přenos nezbytných věcí, ale zároveň může sloužit jako efektivní chránič páteře.

Co je modulární batoh

Modulární batoh je nejmodernější pojetí outdoorového báglu. Je pohodlný, objemný, bezpečný a co víc, můžete si ho barevně sestavit podle vašich představ. Získáte tak originální kus, který odrazí váš styl. Při outdoorových sportech by měla být ochrana páteře naprostým standardem, a tak je spojení funkčnosti, stylu a bezpečnosti nespornou výhodou tohoto doplňku.

Ke špičkovým výrobcům modulárních outdoorových batohů patří francouzská značka Prism. Návrháři ke svojí práci získávají inspiraci přímo v srdci Savojských Alp, kde firma sídlí. Díky inovativnímu systému Switch Element system si pak můžete sestavit batoh nejen barevně, ale i z dílů, které pro vaše aktivity potřebujete nejvíce.

Batohové díly jsou o třech objemech. Letní varianta batohu nabízí 10, 18 a 25 litrů, zimní 22 a 33 litrů. Tyto díly je možné jednoduše připevnit zipem po obvodu k zádovému dílu. Můžete si tak klidně vytvářet i více variant batohu a ty střídat dle potřeby.

Kromě dílů je možné do vašeho modulárního batohu zakomponovat také držák helmy, a chcete-li maximalizovat ochranu vašeho zdraví, přidejte certifikovaný chránič zad a získáte dokonalý sportovní batoh s páteřákem.

Kde modulární batoh seženu?

Fakt, že lze modulární batoh koupit na internetu, asi nikoho nepřekvapí. Navštivte eshop https://eshop.singltrek.cz, který se specializuje na outdoor batohy i různé pomůcky pro bajkery a další extrémní sportovce. Skvělé je, že se jedná o bajkshop tvůrců Singltreků v České republice, takže nakupovat budete od lidí, kteří skutečně rozumí svému oboru.