Pražský hotel vám pomůže navázat dlouholetou obchodní spolupráci

Představit se hostům v co možná nejlepším světle a dát jim najevo, že stojíte o delší kontrakt, to je přeci základem u všech obchodních jednání. Ta by měla probíhat v místě, které nabídne nejen dobrou dopravní dostupnost, aby se všichni zúčastnění nemuseli proplétat pražskou MHD a někam ještě přestupovat, ale také jde o zázemí jako takové. Bude zde připraven hotelový pokoj? Je připraveno odpovídající občerstvení, tlumočnická kabina nebo další nutné záležitosti pro zahraniční delegace?

Čtyři hvězdičky nedaleko centra velkého města

Tradice a moderní vybavení v jednom, takové jsou hotely v Praze. Možnost jít na masáž, dopřát si skvělou večeři v hotelové restauraci nebo vychutnat si vyhlídkovou jízdu po městě – to je jen skromný začátek. 

Když prezentujete projekt nebo chcete s někým navázat spolupráci, musíte být vidět. Pokud se navíc opravdu blýsknete, získáte spoustu pomocných bodů. Uzavřete kontrakt, budete mít lepší vyjednávací pozici, zkrátka samé benefity. 

Široké možnosti pro školení i večírky

Rychlá dohoda, která bude přesně na míru zadavatele. Pronájem konferenčních prostor může mít samozřejmě mnoho různých podob – záleží, co zrovna potřebujete a jakou společnost čekáte. Pro více hostů je tu společenský sál, na ples se sem může sezvat až tři sta hostů, pro účely školení pak činí kapacita 120 lidí. Tančit nebo slavit, představovat vizi vaší firmy, nabízí se řada zajímavých možností. 

Malý salónek pro spíše komornější společnost, divadlo nebo školení, záleží už jen na konkrétním zadání. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, dataprojektory, perfektní ozvučení a catering dle dohody, vše lze připravit od A do Z tak, aby vaši hosté odcházeli spokojení. A kam je pak pozvat během volného dne? Inspirace by se našlo hodně…