Rekonstrukce koupelny nikdy nebyla snazší. Musíte si však stanovit akční plán

Dlouho jste odolávali při pohledu na oprýskanou vanu, popraskané obklady, až jste se s konečnou platností rozhodli pro rekonstrukci bytu a začínáte novou koupelnou? Pak v tom případě si akční plán nemusíte stanovovat až tak vy, jako zkušení profesionálové rekonstrukce koupelny! A věřte, že spolupráce s nimi se vyplatí! Projdeme s vámi komplexní řešení rekonstrukce vaší koupelny. Jasně, stručně, kvalitně!

Konzultace

Znalí řemeslníci s vámi zkonzultují rekonstrukci ZDARMA na prodejně či přímo u vás v bytě. S naprostou rutinou vyhodnotí stav koupelny, vyslechnou se zájmem vaše návrhy a upozorní vás na detaily, kterých jste si buď nevšimli, nebo je nedokážete technicky pojmout. Vyvarujete se tak zbytečných chyb a prodražení rekonstrukce.

Vyměření

Řemeslníci zaměří rekonstruovaný prostor. Bude s vámi jednat stále tatáž osoba, čímž vám společnost garantuje dokonalou péči, neboť garant bude mít vždy přehled o vašich plánech, průběhu opravy a stavu celkové zakázky. Navíc se můžete domluvit i na výrobě koupelnového nábytku na míru, což doporučujeme. Firma totiž dbá na řemeslné zpracování a kvalitu s důrazem na detaily.

Vizualizace

Firma vytvoří pro klienta 3D návrh tak věrný, že si svou vysněnou koupelnu budete moci zcela jasně představit. I zde stále můžete konzultovat svůj návrh a případně ho i upravovat. Stále jde o návrh, který by měl být dotažen k vaší spokojenosti až do finále.

Realizace

Průběh rekonstrukce koupelny probíhá v přesně domluveném termínu, a to ve stylu připraveného vizualizovaného 3 D návrhu. A to nejlepší na konec! Rozhodnete-li se rekonstruovat celý byt, firma vás ZDARMA ubytuje po dobu stavebních úprav až do doby kolaudace v luxusním bytě, kde nechybí veškeré domácí spotřebiče včetně nadstandardního zařízení. A co je obzvláště milé, ubytovat se můžete i s vaším domácím mazlíčkem.