Nejlepší kabelky k vodě. Pořiďte si letní výbavu

Léto už číhá za rohem, a tak je nejvyšší čas na něj připravit i váš šatník. A protože k létu neodmyslitelně patří voda a koupání, neměl by v něm chyběl vyladěný outfit právě pro tyto příležitosti. A čím začít? Jednoznačně kabelkou.

Dámské kabelky se letos vrací k ženskosti, eleganci a tradičním materiálům. Nezapomeňte na to, že kabelka vám neposlouží jen při opalování se na lehátku, ale také u plážového baru, v restauracích nebo při večerních procházkách městem. I proto by kabelka měla být vyrobená z kvalitního materiálu, který odolá vodě, slunečnímu záření i písku.

Velikost

Zvažte, jak velkou kabelku skutečně potřebujete. Stačí vám pouze mini kabelka na mobil? Nebo si k vodě tradičně balíte také opalovací krém, knížku, ručník a náhradní oblečení? Přemýšlejte i o praktických funkcích, jako jsou zipy, oddíly, kapsy a podobně.

Květiny

K létu a vodě patří květinové motivy. Proto i květinová taška bude neodolatelnou součástí vašeho letního outfitu, kterému tak dodá nádech romantiky. Stačí ji zkombinovat s jednoduchými a jednobarevnými plavkami či lehkými letními šaty.

Jednoduchost

Tradiční plážové tašky jsou vyráběné z odolných materiálů, kterým neublíží ani voda, ani ostré slunce, ani všudypřítomný písek. A to je jeden z hlavních důvodů, proč se opět vrací do módy. Kromě toho jsou vyráběné v jednoduchém a nadčasovém designu, takže se stanou vaším univerzálním parťákem na jakékoliv cesty.

Pokud si vyberete opravdu dobrou a kvalitní kabelku, rozhodně ji nemusíte nosit jen k vodě. Určitě ji využijete i během výletů nebo při večerním bloumání po městě. Rozhodně se nebojte do kabelky investovat, měla by vám vydržet po několik sezón. Ty nejlepší dámské kabelky najdete na Blaire.cz.