Rekvalifikační kurz účetnictví jako sázka na jistotu v nejisté době

Oživit a rozvíjet své znalosti nebo se jen naučit něco nového. To je cílem rekvalifikačních kurzů, které jsou v současné chaotické době stále žádanější. S tím, jak se mění doba, mění se i potřebné profese. Jedno je ale jisté, každá profese potřebuje účetnictví, které je tak jistotou v nejisté době.

Co by měl dobrý rekvalifikační kurz obsahovat

Pokud hledáte kvalitní rekvalifikační kurz v tomto oboru, zaměřte se na takový, který není postaven jen na bezduché teorii. Poptávejte studium, kde se vám během praktických lekcí účetnictví a daňová evidence vryjí pod kůži. Budete tak rozumět číselným vstupům a výstupům účetnictví, vyznáte se v účetní uzávěrce a dalších podkladech pro daňové účely.

Osnova kurzu nemá obsahovat pouze základní pojmy, ale měla by se zabývat také zásobami, majetkem, kurzovými rozdíly, silniční daní, daní z přidané hodnoty, záznamní evidencí i nedaňovými příjmy a výdaji.

Důležitý je certifikát o absolvování kurzu

Poptávejte lekce, po jejichž úspěšném absolvování získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celorepublikovou platností. S tímto certifikátem se budete moci ucházet o pracovní pozice typu mzdová nebo mzdový účetní a zlepší se tak vaše vyhlídky na získání stabilního zaměstnání. Osvědčení o rekvalifikace také lze využít jako podklad pro získání živnostenského oprávnění v oboru účetní.

Kde najít ten správný kurz účetnictví

Pokud vás tedy láká svět čísel a jejich analýza, nebojíte se učení a chcete na pracovním trhu udržet svoji konkurenceschopnost, vhodnou příležitostí je rekvalifikační kurz účetnictví Brno. Momentálně jsou vypsány tři termíny v prvním pololetí následujícího roku. Kurzy jsou s výše zmiňovaným certifikátem a jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří si chtějí své znalosti jen osvěžit.