Zodpovědně v zaměstnání aneb pojištění je skutečně důležité

Mít jistotu, že se v případě potíží máte na koho obrátit. Klidně usínat, ale také s klidem v duši chodit každé ráno do zaměstnání. Nejspíše nás čeká klidná směna, ale může se také přihodit něco skutečně nepříjemného, podobné situace si přeci nevybíráme a přicházejí hodně nečekaně. S dobře zvolenou pojistnou ochranou ale víme, že se každý problém dá nějak řešit. Pojištění má mnoho podob, lze si jej sjednat na cesty, ale také z řady jiných důvodů. 


Rychlá dohoda a možnost online sjednání

Všechno důležité se doladí přes internet, nemusíte chodit osobně na pobočku a scházet se například s makléřem, to je první velká výhoda. Druhá je pak široký rozsah pojistné ochrany, jenž se může vztahovat i na jakékoliv cesty služebním vozem. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je možná v českém prostředí spíše novinka, ale na západ od našich hranic jde o úplně běžnou praxi. Třetí z výhod je celosvětová platnost, takže není nutné sjednávat dodatečné připojištění třeba kvůli služebním cestám. 

Speciální tarif určený pro řidiče

Řidič PLUS je tarifem vhodným pro ty, kteří služební auto využívají i soukromě, varianta Standard je pak určena všem zaměstnancům bez dokladování toho, co je jejich obvyklou pracovní náplní. Nabízí se možnost nejen individuální dohody, tedy smlouvy vedené na jednoho zaměstnance, tak i smlouva určená pro celý pracovní kolektiv. Transparentní podmínky, velmi nízká spoluúčast, vše je tedy velmi přehledné! 

pojišťovna ergo

Škoda způsobená zaměstnavateli může být velká

Ať už se stane cokoliv, pomocná ruka je nablízku. Tato pojistka je z podobné rodiny, jako například klasické pojištění odpovědnosti za škodu a je možné ji kombinovat i s dalšími produkty. V nabídce, kterou pro své klienty připravila ERGO pojišťovna, je jednou z řady variant pojistné ochrany pro každý den.