Zodpovědně v zaměstnání aneb pojištění je skutečně důležité

Mít jistotu, že se v případě potíží máte na koho obrátit. Klidně usínat, ale také s klidem v duši chodit každé ráno do zaměstnání. Nejspíše nás čeká klidná směna, ale může se také přihodit něco skutečně nepříjemného, podobné situace si přeci nevybíráme a přicházejí hodně nečekaně. S dobře zvolenou pojistnou ochranou ale víme, že se každý problém dá nějak řešit. Pojištění má mnoho podob, lze si jej sjednat na cesty, ale také z řady jiných důvodů. 

Rychlá dohoda a možnost online sjednání

Všechno důležité se doladí přes internet, nemusíte chodit osobně na pobočku a scházet se například s makléřem, to je první velká výhoda. Druhá je pak široký rozsah pojistné ochrany, jenž se může vztahovat i na jakékoliv cesty služebním vozem. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je možná v českém prostředí spíše novinka, ale na západ od našich hranic jde o úplně běžnou praxi. Třetí z výhod je celosvětová platnost, takže není nutné sjednávat dodatečné připojištění třeba kvůli služebním cestám. 

Speciální tarif určený pro řidiče

Řidič PLUS je tarifem vhodným pro ty, kteří služební auto využívají i soukromě, varianta Standard je pak určena všem zaměstnancům bez dokladování toho, co je jejich obvyklou pracovní náplní. Nabízí se možnost nejen individuální dohody, tedy smlouvy vedené na jednoho zaměstnance, tak i smlouva určená pro celý pracovní kolektiv. Transparentní podmínky, velmi nízká spoluúčast, vše je tedy velmi přehledné! 

pojišťovna ergo
Zdroj fotografie: Ergo.cz

Škoda způsobená zaměstnavateli může být velká

Ať už se stane cokoliv, pomocná ruka je nablízku. Tato pojistka je z podobné rodiny, jako například klasické pojištění odpovědnosti za škodu a je možné ji kombinovat i s dalšími produkty. V nabídce, kterou pro své klienty připravila ERGO pojišťovna, je jednou z řady variant pojistné ochrany pro každý den.