Světová chuť ve vašem šálku kávy. Ochutnejte oceňované espresso!

Milujete kávu? Pro řadu lidí je káva nezbytnou součástí dne. Někdy se na ni ale nedíváme pouze jako na ranní nakopáváč, ale chceme si ji opravdu vychutnat. Pokud toužíte po kávě světové kvality, neznamená to, že musíte vyrazit někam daleko. V tomto případě se stačí podívat kousek za naše hranice, konkrétně na Slovensko.

Tam, kde rozumí svému řemeslu

Pokud chcete dělat něco opravdu dobře, musíte to dělat s určitou péčí a láskou. Také vás to obvykle musí bavit, protože jinak kvalitní produkt jednoduše nevznikne. U kávy to poznáme už při samotné výrobě, kdy celý proces výroby musí být perfektně zvládnutý a kontrolovaný. Právě takto to umí ve slovenské pražírně kávy EBENICA COFFEE. Zde vzniká výběrová káva té nejvyšší kvality, což dokazuje již řada ocenění. Zdejší espresso patří do TOP10 nejlepších káv v Evropě. Proto, aby mohla vzniknout tato vysoce kvalitní káva, je potřeba umět správně:

  • Zvolit vhodnou recepturu pro každý druh kávy
  • Umět pozitivně ovlivnit výslednou chuť

Plusem také je, pokud se nejedná o klasickou velkovýrobu, protože tak je každému zrnku kávy věnována daleko větší péče. A přesně tento přístup najdete v EBENICA COFFEE, kde svému řemeslu jednoduše rozumí a dokáží optimálně nastavit veškeré faktory ovlivňující výrobní proces kvalitní kávy.

Vychutnejte si kvalitní kávu každý den

Pokud se rozhodnete pořídit si některou z exkluzivních káv, kterou si můžete zakoupit jak v kamenné prodejně, tak na e-shopu, je určitě vhodné, aby vám taková káva vydržela dlouho čerstvá. Proto je vždy velmi důležité vědět, jak na správné skladování kávy. Jen tak totiž neutrpí kvalita kávy, jakmile ji otevřete. Kávu je vhodné skladovat při pokojové teplotě, je důležité nenechat ji zvětrat a chránit i před světlem. Pokud dodržíte tyto základy, můžete si vychutnat kvalitní šálek kávy každý den.