Jak na luxusní dovolenou v Tatrách? Vsaďte na stylové ubytování!

Protože v současné době je to trochu složitější s cestováním, a to s ohledem na pandemickou situaci, mnozí z nás chtějí strávit dovolenou spíše někde blízko. Blízko a přitom do zahraničí můžete vyrazit, pokud se vydáte do Tater, což je tradičně oblíbená destinace. Pokud máte rádi hory, uvítá vás zde zároveň i domácí prostředí, které člověk vždy dokáže ocenit. Zvlášť, pokud si zde můžete užít opravdu luxusní ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu, který nabídne i stylové apartmány.

Nejen nádherná okolní příroda

Kde se tedy v Tatrách ubytovat? Protože ubytování je určitý základ kvalitně strávené dovolené, protože se sem vracíme po celodenních výletech, určitě bychom si měli umět dobře vybrat. V tomto ohledu vás dokáže zaujmout stylový hotel Liptov, který je také znám jako hotel Björnson. Jedná se o horskou chatu, která má za sebou už dlouhou historii, ale nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí. To znamená, že zdejší ubytování naprosto splňuje moderní standardy, které od něj očekáváme. Hotel se nachází uprostřed lyžařského střediska Jasná, což je skvělé v zimních měsících, poloha hotelu toho ale může nabídnout hodně i v létě. V okolí na vás totiž čekají:

  • Turistické trasy
  • Příležitosti pro vysokohorskou cyklistiku

A k tomu ty nádherné výhledy, které zdejší hory nabízejí. Jakmile se vrátíte z celodenního výletu, můžete si v hotelu užít třeba venkovní wellness, které vám připraví neopakovatelný zážitek.

Jak se ubytovat opravdu stylově?

Samotný hotel nabízí několik možností ubytování, kde patří třeba hlavní chata. Pokud však chcete něco opravdu nevšedního a stylového, potom doporučujeme vyzkoušet apartmány na Liptově, které zde vyrostly teprve nedávno. Jedná se o stylové chatky s moderní architekturou, které jsou posazeny rovnou doprostřed lesa. Velké prosklené plochy vás doslova propojí s okolní přírodou a přitom vám nabídnou soukromí a nerušenou relaxaci daleko od veškerého ruchu.