Tapeta jako dárek

Existují takové ty běžné dárky, kterými se lidé obdarovávají často, patří mezi ně bonboniéry, květiny, textil, hrnečky, svíčky, drobná elektronika apod. Už máte dost kupování obyčejných dárků, které každý očekává, ale málokomu udělají skutečně radost? Vsaďte na něco mnohem originálnějšího, darujte stylový doplněk do interiéru – tapetu. Tapety vám pomohou doma vytvořit příjemnou atmosféru, mohou být jednobarevné i barevné s nejrůznějšími vzory. Záleží pouze na vás, jak dobře znáte dotyčného, kterému tapetu darujete.

Můžete vybírat ze skandinávských geometrických motivů, barevných zámeckých romantických vzorů, nebo můžete vsadit na barevné fototapety. Ty pomohou interiér přenést do zcela jiného prostředí. Můžete se ocitnout rázem na Sahaře s karavanou velbloudů, na opuštěném karibském ostrově, ve vesmíru, nebo třeba v bytě s výhledem na noční New York či romantickou Eiffelovu věž v Paříži.

Vybírejte tapetu také podle materiálu. Je-li obdarované zručnější, nemusíte se bát dát mu papírovou tapetu, která je poněkud složitější na lepení. Naopak méně zručným budou lépe vyhovovat tapety vliesové. Má-li být lepení tapety téměř bez práce, vsaďte na samolepicí tapety či panely. Ty se často vyrábí s motivy přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen apod. Díky tomu je lze použít nejen na zeď, ale také na nábytek, dveře apod. Lze tak s jejich pomocí zrenovovat starší nábytek, aby vypadal zase k světu.

Tapety a samolepicí dekorace můžete využít také k výzdobě dětského pokoje. Chcete odměnit své ratolesti za pěkné vysvědčení? Vynechte obligátní sladkosti a věnujte jim něco originálního. Tapetu si mohou vybrat menší děti i odrostlejší školáci, záleží na oblíbených motivech. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, nebo se přijďte nechat inspirovat do kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.