Tipy na originální osvětlení pro váš podnik

Svět byznysu prožívá dynamické změny a zejména provozovatelé restaurací, kaváren či menších specializovaných prodejen se v podstatě již několik let musí nepřetržitě přizpůsobovat společenským náladám, ale i nepřízni v podobě zvyšováním cen energií nebo pandemie covidu-19, kterou máme stále v živé paměti. Přimět tak zákazníka, aby přišel právě k vám, je stále těžší. Je potřeba jej zaujmout něčím výjimečným. Třeba stylovým osvětlením, které je k vidění jen u vás. Tady jsou naše tipy osvětlení na zakázku.

Lustry z pivních sklenic

Zavěsit si nad bar lustry ze stejných sklenic, do kterých čepujete pivo? Proč ne. Je to originální, funkční a tematické. Nejen milovníci zlatavého moku si takový designový kousek zapamatují, spojí si jej s vámi a pokud jim ve vaší restauraci bude chutnat, rádi se vrátí, protože jim utkvíte v paměti.

Lahve na strop, proč ne?

Obdobným způsobem lze vytvořit osvětlení z lahví od vína pro vinárny, vinné sklípky, ale i pro různé prodejní festivaly. Správný vinař totiž ocení dokonale propracované tvary originální lahve, která bude svítit v barvě jeho oblíbeného moku. Hodí se ale i jako stylový a neotřelý designový kousek do výběrových restaurací podávajících vína s přívlastkem.

Co takhle sklenice?

Pro farmářské prodejny nebo prodejní stánky na veletrhy si lze nechat na míru vyrobit osvětlení z retro lahví od mléka nebo sklenic od medu. Vše samozřejmě v souladu s předpisy se standardními objímkami E27 nebo E14. Pokud zvolíte optimální designové žárovky, dosáhnete stylové atmosféry.

Industriál jede

Provozovny v industriálním duchu můžete jednoduše ladit v minimalistickém tónu. Klidně stačí jen zavěsit žárovky na stylovém kabelu, nebo upevnit kovové osvětlení na přiznané potrubí. K takovému řešení je nutné volit i správné žárovky, aby neoslňovaly a zároveň splňovaly estetické požadavky.

Veškerá výše uvedená řešení na míru vám vyrobí česká firma BohemiaDesign.com, která se specializuje na stylové osvětlení, výrobu textilních opletených kabelů a na další příslušenství ke svítidlům.