Trailer k akčnímu filmu Mrakodrap

Drsný akční film Mrakodrap a ještě drsnější hrdina Dwayne Johnson vstoupí do českých kin 12. července 2018 a bude to velká podívaná. V USA se už nemohli dívat na to, jak všude vyrůstají obrovské mrakodrapy, a tak postavili nejvyšší a nejzabezpečenější budovu na světě. Nazvali ji Perla.

Vše se zdá idilické, ale přesto se majitelé Perly obrátí na bezpečnostního experta Willa Sawyera, aby budovu zkontrolovat a majitelům podal zprávu. Will dělal u FBI a tak má dost zkušeností s extrémními situacemi, jenže co se nestane, v budově začně hořet. A aby toho nebylo málo, Will má v nejvyšší patrech rodinu a také se někde po budově potuluje ozbrojený gang. Jak si agent, který už kdysi při zásahu přišel o nohu a nyní má protézu, poradí? To uvidíte v kinech, ale podle traileru, který si můžete přehrát níže, to bude klasická hollywoodská podívaná. Nebudou chybět výbuchy, střílečky ani odvážné akrobatické kousky. A nebyla by to Amerika, kdyby ve filmu chyběly srdcervoucí scény.

Film natočil režisér Rawson Marshall Thurber a do hlavních rolí obsadil kromě Dwayna Johnsona také P. Schreibera, N. Campbella, N. Taylora a další. Autorem hudby je Steve Jablonsky.