Vše pro kutily a zámečníky online a na jednom místě

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti produktů z nerezových komponentů? Pak čtěte dále. Vše pro kutily, řemeslníky a zámečníky nabízí internetový obchod Kovoinox.

O firmě Kovoinox

Tato brněnská společnost nabízí svým zákazníkům značkové komponenty pro samonosné posuvné brány či brány samotné od renomovaných italských výrobců Nice a Key. Právě kompletní značkové příslušenství křídlových bran, posuvných vrat, ať už domácích či průmyslových, dělá z prodejce špičku na trhu. Stejně tak je tomu v oblasti komponentů k zábradlím a v nabídce hliníkových profilů. Velkou výhodou je skutečnost, že firma disponuje velkým skladem, a tak je 95 % materiálu k dispozici okamžitě. Za zmínku také stojí vřelý věrnostní program.

Komponenty pro zábradlí, brány a ploty

Uvažujete-li o sestavení montovaného nerezového nebo skleněného zábradlí, pak jste také na správném místě. Ať už jde o držáky na sklo, držáky plechu nebo boční kotvení, vždy si vyberete ten správný komponent. Firma pro zákazníky nabízí i návrhy atypických řešení, výrobu kovaných oblouků, tyčí a další neobvyklé možnosti realizace.

Hliníkové profily

Co se týče hliníkových profilů, lamel a profilů pro brány a ploty, Kovoinox nabízí dělení materiálu dle zadané délky. Ale pozor, v případě žádosti o tuto službu nezapomeňte požadavek včas k objednávce zadat. Nejvíce žádané alu profily, které obvykle tvoří součást konstrukce, jsou k dispozici ve tvaru tyče, hranolu, jeklu, ale i dalších méně obvyklých provedeních.

hliníkové profily
Hliníkové profily. Foto: Pixabay

Zajímá-li vás ceník, koukněte sem: hliníkové profily cena.

Další sortiment

Samozřejmostí je i rozšířená nabídka dalších polotovarů a komponentů, bez kterých se neobejde žádný zámečník ani kutil. Jedná se především o plastové díly, spojovací materiál a potřeby pro dílnu a zahradu. Dále v sortimentu naleznete kované polotovary.