Vychytávky do kuchyně pro muže

Říká se, že když se muž motá v kuchyni, je jen zdrojem špinavého nádobí a nepořádku. Pokud se však pustí do masa, je z toho vždy parádní pochoutka, ať už se jedná o pečení, grilování nebo smažení. Na následujících řádcích vám představíme vychytávky do kuchyně, které potěší každého fajnšmekra.

Vtipná zástěra

Muž není žádná hospodyně, a tak aby se při vaření nezašpinil, nebude k tomu používat květovanou zástěru. Jistě jej ale potěší zástěra s vtipnými motivy nebo komickými hláškami. Vzorů je na internetu spousta, určitě tedy vyberete ten pravý.

Tuplák

Tuplák je sklenice na pivo, ale ne jen tak ledajaká. Vejdou se totiž do ní rovnou dvě lahve, respektive litr piva. To aby nebyla při vaření žízeň a zároveň se od práce v kuchyni zbytečně neodbíhalo do lednice nebo k soudku. Zkrátka ryze praktické řešení.

Podložka pod gril

Grilování je zdrojem potěšení, ale i nečistot. Praktickým řešením je teflonová podložka, která je odolná až do teploty 250 stupňů. Její velkou výhodou je nelepivost, takže lze smažit zeleninu, maso i vejce bez tuku. Je to praktické a zdravější. Gril zároveň udržujete v čistotě.

Sada nožů

K porcování masa či jiných delikates jsou potřeba kvalitní nože. Chcete-li potěšit muže, který je v kuchyni pečený vařený, kupte mu sadu nožů s prvotřídními ostřími a pěknými čepelemi. Vyšperkovat to můžete pěkným brouskem na nože.

Koření a zase koření

Koření utvářelo dějiny a dnes je neodmyslitelnou součástí kuchyně. Muže potěší ostřejší chutě – vsaďte na pepř, chilli, kari nebo česnek. Sada koření v pěkném balení, ale i samostatné stylové kořenky potěší nejen nadšené kuchaře, ale i strávníky.

Tip na závěr

Skvělé vychytávky, ale i další hračky nejen do kuchyně za skvělé ceny jednoduše zakoupíte na e-shopu https://www.daleo.cz/. Nejlepší světové zboží tam přibývá každý týden, a tak můžete pravidelně vybírat z desítek až stovek nových produktů.