Coca-Cola jako zázračný čistič WC. Proč ne?

Coca-Cola je asi nejznámější nealkoholický nápoj na světě. Víte, že jej můžete použít i k jiným účelům, které nemají s osvěžením zhola nic společného?

Všeobecně známým faktem je, že tento nápoj funguje dobře při odstraňování rzi. Na dovolené se ale může hodit jako tišící prostředek při menším požahání medúzou. Dobře také pomáhá odstraňovat žvýkačku z vlasů a mnoho lidí ji rovněž pije při zažívacích obtížích. Kolu totiž vynalezl lékárník John Pemberton v roce 1866 v americké Atlantě, a to v době, kdy bylo ve městě zakázané konzumovat alkohol. Receptura Coca-Coly je dodnes jedno z nejvíce střežených tajemství na světě.

Kolu lze také výborně použít jako čistič toalety. Přijde vám ale škoda ji lít do záchodu? Možná změníte názor, pokud se podíváte na video níže. Černý nápoj plný cukru výborně likviduje nečistoty ve vodě a skvěle tak nahradí řadu chemických čistících prostředků. Navíc je levná. Dokonce tak levná, že v některých zemích je i obyčejná pitná voda dražší.

Ano, je to možná bizarní. Když dokáže kola precizně vyčistit toaletní mísu, co asi tak může dělat s vaším tělem? Mrkněte na video, nebo postup rovnou vyzkoušejte. Stačí nápoj nalít do záchodové mísy, nechat jej nějakou dobu působit a poté spláchnout.