Plus size šaty na léto jako perfektní módní kousek pro vás

Doba, kdy pomalu nebylo možné sehnat pěkné letní šaty o velikosti plus size, je dávno pryč. Současná nabídka je totiž velice pestrá a reflektuje aktuální trendy, a tak si mohou i dámy s troškou kil navíc dopřát stylovou módu.

Letní šaty pro ženy všech velikostí

S blížícími se teplými měsíci by neměly ve vašem šatníku chybět letní maxi šaty. Jejich výhodu představuje především univerzálnost. Hodí se na běžné nošení, ale třeba i na večírek nebo na dovolenou u moře. K posezení u baru jsou vhodné koktejlové šaty a k vodě zase plavkové šaty.

Letní šaty se velice dobře kombinují s lehčím svetrem, kloboukem a samozřejmě nesmíme zapomenout na nezbytný doplněk, jímž je kabelka. Vybírat můžete z mnoha variant plus size modelů, například s ramínky, krátkými rukávy a nebo dlouhými, které je možné u některých šatů odepínat.

Nezapomeňte na pestrost

Lehké letní šaty by měly být veselé a barevné. Zapomeňte na černou, ta je v létě obzvláště nevhodná, ale nehodí se ani další tmavé barvy a šedá. Je přece léto, ke kterému patří svěží i pastelové barvy, dále květinové a jiné přírodní motivy. Tmavší modely ukažte světu až večer ve společnosti. Výhodou letních šatů je také skutečnost, že se hodí pro ženy každého věku, jsou praktické a snadno skladovatelné.

Plus size šaty pro zvláštní příležitosti

Svět není černobílý, ale magicky černé i sněhově bílé šaty by rozhodně neměly chybět ani ve vašem šatníku. Také myslete na modely hodící se na svatbu nebo na vhodné šaty na ples pro plnoštíhlé. Je však potřeba klást důraz na vhodné doplňky, zejména pak na obuv.

Do kanceláře volte střídmější modely, maximálně dvoubarevné s decentními odstíny. U kreativnějších profesí se samozřejmě můžete odvázat daleko více, ale jak se říká, nic se nemá přehánět.

Přejeme příjemný výběr krásných šatů (nejen) na léto.