Electro World i letos pomáhá dětem z dětských domovů 

Společnost Electro World se i letos stala partnerem organizace Dejme dětem šanci, o.p.s., která již více než deset let (od roku 2011) pomáhá dětem z dětských domovů na jejich cestě do samostatného života. S touto organizací Electro World spolupracuje nepřetržitě již 6 let, přesněji od června roku 2017.

Electro World pomáhá dlouhodobě

V rámci partnerství s obecně prospěšnou společností Dejme dětem šanci přispívá Electro World na zařízení startovacích bytů pro děti, které opouštějí dětský domov. Do balíčku potřebného vybavení přidává elektro vybavení v podobě vysavačů, rychlovarných konvic a žehliček, které si děti následně ponechávají.

„Dobře si uvědomujeme, že vstup do dospělého života není pro děti z dětských domovů vůbec snadný. A proto jsme velmi rádi, že ve spolupráci s organizací DEJME DĚTEM ŠANCI máme možnost dětem při osamostatňování alespoň částečně pomoci formou praktických produktů z naší široké nabídky,“ řekl k tomu Roman Kocourek, ředitel společnosti Electro World.

V letošním roce společnost Electro World přispěje na startovací elektro vybavení v hodnotě 120 000 Kč a pomůže tak až 30 mladým lidem ulehčit vstup do samostatného života.

O organizaci Dejme dětem šanci, o.p.s.
Dejme dětem šanci, o.p.s. se zaměřuje na podporu starších dětí a mladých lidí, kteří se chystají na odchod z dětského domova. Snaží se poskytnout komplexní péči konkrétním dětem pro co nejsnazší vstup do samostatného života. Startovací balíčky (ve spolupráci s více partnery včetně Electro Worldu) nabízí mladým lidem v rámci projektu Pomoz mi do života. Díky startovacím balíčkům odpadá mladým lidem z dětských domovů nákladné vybavování domácnosti, a tak mohou svoje naspořené peníze využít třeba na kauci či první nájem při pronájmu bytu.

O společnosti Electro World
Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.