Práci za snížené viditelnosti a ve tmě se věnujte pouze v reflexním pracovním oděvu

Pracujete za tmy? Vykonáváte své zaměstnání často za snížené viditelnosti? Nošení reflexních pracovních oděvů by pro vás mělo být samozřejmostí. Za jakých jiných okolností pracovní oblečení, které fluoreskuje, využijete a proč byste jeho důsledné nošení neměli podceňovat?

Kdy nosit reflexní pracovní oděvy?

Nejenom v noci, ale také za dne na stavbě, silnici či ulici je povinné nosit reflexní pracovní oděvy, v nichž budete k nepřehlédnutí. Tyto speciální oděvy opatřené reflexními prvky jsou nejenom bezpečné, ale nabízí také komfort, který jejich nošení zpříjemňuje. Své práci se tak můžete věnovat bez starostí a plně se na ni soustředit.

Nejenom bezpečí a komfort, ale také praktičnost

Co dalšího, kromě bezpečí a komfortu, reflexní pracovní oblečení nabízí? Samozřejmě praktičnost. Kapsy, zipy a poutka na pracovní pomůcky a nářadí jsou nezbytnou součástí pracovního oděvu. Nepostradatelné vybavení tak můžete mít neustále po ruce.

Pravidelná kontrola je důležitá

Reflexní prvky na oblečení je nezbytně nutné podrobovat pravidelným kontrolám. Používáním pracovního oděvu s fluoreskujícími prvky totiž dochází k jeho zašpinění. To má za následek snížení jeho funkčnosti. K té dochází i mechanickým poškozením, které rovněž vzniká pravidelným nošením. Dejte si na to pozor a pravidelně kontrolujte, zda bezpečnostní prvky, co vás mají zviditelnit, stále plní svou funkci.

Buďte během práce na stavbě, na silnici či v ulicích k nepřehlédnutí, a to nejenom při snížené viditelnosti, ale za každého počasí. S kvalitními pracovními oděvy, jež jsou opatřeny speciálními zvýrazňujícími prvky, budete v bezpečí. Zároveň si zamilujete praktické kapsy a poutka na pracovní pomůcky a vysokou míru komfortu, kterou pracovní oblečení nabízí.