Jak se hledá jehla v kupce sena nebo ztracený čtyřnohý kamarád? 

Satelitní navigace není pouze pro to, abyste si ji zapnuli cestou na dovolenou nebo při dopravních špičkách. Signál z „oblohy“ lze používat i ke všedním úkolům běžného dne, kdy vědět polohu čehokoli či kohokoli může zachránit situaci. Už se vám někdy zaběhl pejsek? Hledali jste peněženku nebo zaparkované auto? Ztratili se vám cestou na dovolenou kufry? A víte, kde právě běhají vaše děti?

S LAMAX GPS Locatorem to jde velmi snadno. Čtyřicetigramový přístroj s vystihujícím názvem ocení nejen majitelé domácích mazlíčků, kterým by se kamarád mohl zatoulat, ale i cestovatelé, motoristé či starostliví rodiče. Přístroj stačí pouze zapnout, spárovat jej s mobilní aplikací LAMAX Tracking pro Android nebo iOS a následně už můžete jen sledovat, kde se nachází. A to až 10 dní na jedno nabití.

Klid pro vaši duši

Součástí balení je obojek a silikonové odolné pouzdro. Jednoduše jej můžete dát na krk třeba vašemu psovi a máte klid. Pomocí GPS lokátoru si například lze ověřit, že se zvíře pohybuje tam kde má, ale díky možnosti nastavení bezpečných zón můžete být v klidu, i když se zrovna do mobilu nekoukáte. Pokud by pes tuto zónu opustil, chytrý telefon vás prostřednictvím aplikace upozorní. Toto lze samozřejmě aplikovat i na automobil zaparkovaný na ulici před domem nebo na vaše ratolesti, o které máte přirozeně strach, když právě nejsou doma.

GPS Locator vydrží hodně a dlouho

Lokátor je odolný proti povětrnostním vlivům, a tak jak domácí mazlíček, tak vaše ratolest mohou dovádět i v nevlídném počasí a přístroj přežije bez úhony. Dokonce zvládne i krátkou koupel. Stejně tak mu nevadí otřesy.

Skutečným benefitem je výdrž baterie na jedno nabití. Pokud nevyžadujete, aby přístroj odesílal svoji polohu každé tři minuty, máte vystaráno na 10 dní. Nabíjení třikrát do měsíce nezabere prakticky žádný čas, přitom však získáte non-stop jistotu nad tím, na čem vám záleží.

Aplikace ukládá data o pohybu 30 dní zpětně, posledních 24 hodin si dokonce můžete projít minutu po minutě. Jakmile se baterie začne blížit k hranici své kapacity, dostanete upozornění, že je třeba přístroji dodat energii.

Když je nouze, pomůže SOS tlačítko

GPS Locator také slouží jako nouzový telefon. Po stisknutí tlačítka SOS lze díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru volat na předem zvolené kontakty. To se může hodit dětem nebo dokonce i vám v případě vybití mobilního telefonu.

Za málo peněz hodně muziky

Přestat se bát lze za 1 890 Kč na e-shopu LAMAXu. V balení se nachází rovnou i SIM karta od T-Mobile, takže lze lokátor začít používat ihned, bez závazků a dalších nákladů. Cesta k bezpečí vašich dětí, mazlíčků nebo věcí je tak skutečně snadná a rychlá. Zároveň se nemusíte bát, že vaše data o poloze jsou posílána do zahraničí na neznámé místo, protože LAMAX tyto údaje ukládá lokálně na zabezpečené certifikované servery v centrále v Praze.