Jak se vyhnout padělkům sex dolls

Pokud na internetu hledáte svou novou silikonovou milenku, často se můžete setkat s nepoctivými prodejci, kteří nabízejí nekvalitní padělky silikonových panen. Jak ale rozeznat čestného prodejce od podvodníka a kvalitní realistické panny od nekvalitních napodobenin?

  • Každý poctivý prodejce by měl mít na svých stránkách uvedeny kontaktní údaje, včetně adresy a telefonního čísla, u prodejců v ČR nesmí chybět ani IČO.
  • Pokud vidíte, že obchod prodává sex dolls od konkrétního výrobce (mezi největší patří Z-One, OR Doll, YL doll, Irontech Doll nebo WM Doll), zkuste výrobce kontaktovat a zeptejte se, zda je tento obchod autorizovaným distributorem. Kvalitní silikonové panny nejsou nejlevnější a tyto informace si zasloužíte znát.
  • kvalitní silikonové panny by neměl chybět jasný popis produktu – označení typu, výrobce a velikosti. Padělky u neseriózních prodejců jsou většinou označeny názvem e-shopu, namísto přesného označení výrobce.
  • Dejte si pozor také na cenu. Kvalitní realistické panny nejsou levné, jejich cena se pohybuje mezi 30 000 a 60 000 Kč. Pokud narazíte na nějakou levnější nabídku, jedná se s největší pravděpodobností o podvod.
  • U prodejců padělaných a nekvalitních výrobků není možné si pannu nakonfigurovat podle svého vkusu. Měnitelné jsou většinou pouze základní parametry, jako jsou nehty, paruka nebo oči. Jasným znakem padělku je také to, když prodejce používá stejné fotografie pro různé typy panen.

Proč se vyhýbat padělkům realistických panen?

Padělky jsou mnohem méně kvalitní než produkty renomovaných výrobců. Materiál, ze kterého jsou zhotoveny, zdaleka nedosahuje takové jakosti a na první dotek vám bude jasné, že jde pouze o levný plast. Materiál padělků navíc není nijak zdravotně testován a při jeho použití hrozí riziko alergií čí podráždění pokožky.