Laserovou tiskárnu využijete jak doma, tak v kanceláři

Dobám, kdy se tvrdilo, že laserová tiskárna je spíše než součástí domácnosti doménou kanceláří, již dávno odzvonilo. Laserové tiskárny mají totiž mnohem více výhod, než se na první pohled může zdát.

Je tedy více než jasné, že dnes své využití naleznou i ve vaší domácnosti, kdy máte doma například studenta, který si potřebuje leccos vytisknout anebo podnikavou partnerku, která využívá služeb tiskárny pro své koníčky či práci, která ji naplňuje.

Kromě toho, že tisk z třeba i použité laserové tiskárny je o poznání kvalitnější než ten, který je zhotoven na tiskárně inkoustové má laserová tiskárna tu výhodu, že ušetříte i na jejich tonerech.

V případě, kdy navíc budete kupovat tonery, které jsou neoriginální, můžete ušetřit až 40 % z ceny každého takovéhoto toneru. A to se vám rozhodně vyplatí nejen v případě rodinného rozpočtu, ale i firemních výdajů.

Repasované laserové tiskárny nejsou žádnou ostudou

Zdráháte se koupě repasované laserové tiskárny? Jaký máte důvod? Obáváte se, že tehdy, je-li repasovaná, musí být za každou cenu na závadu? Opak je tomu pravdou. V případě, kdy se totiž rozhodnete investovat své peníze do repasované tiskárny, budete už od jejího nákupu šetřit své peníze.

Repasované laserové tiskárny jsou totiž až o neuvěřitelných 70 % levnější než nové modely. A pokud se domníváte, že na repasovanou tiskárnu nedostanete záruku, mýlíte se. Jelikož i na takovéto zboží se bude vztahovat 12 měsíční záruční doba.

Takovéto levné laserové tiskárny poté budou šetřit nejen váš čas, díky vyššímu objemu tisku, který je o poznání rychlejší než na inkoustové tiskárně, ale tak díky nižší provozním nákladům.  Velký výběr repasovaných tiskáren najdete na stránkách inComputer.cz .

Náklad na každou vytisknutou stránku bude totiž o poznání menší, a to bez ohledu na značku dané tiskárny.

V domácnosti laserovou tiskárnou nepohrdnete

Pokud se rozhodnete, že obětuje více místa na svém pracovním stole na úkor nové levné laserové tiskárny, dovolte mi vám blahopřát. Díky tomuto kroku totiž získáte vysoce kvalitní tisk, který je navíc voděodolný, stálost výtisku, zabráníte jednou provždy zasychání toneru v tiskárně a k tomu všemu ještě budete mít na svém stole velmi tichého společníka, který se bude pyšnit dokonalým tiskem dokumentů i fotografií.

Na klasické inkoustové tiskárny pro domácnost tak raději jednou provždy zapomeňte.

Tiskárna pro každodenní použití

Pokud si do kanceláře či do domácnosti pořídíte třeba černobílé laserové tiskárny, jistě budete s jejich výkonem spokojeni. Někdo si u laserových tiskáren stěžuje na jejich velikost či delší dobu, než se zahřejí a je možné s nimi pracovat.

Ovšem oproti ušetřeným nákladům na pořízení tiskárny i na následné tonery, jsou tyto negativa doslova a do písmene zanedbatelná. Tiskárna se totiž dá používat každý den, a to bez větších problémů.